Kariyer ile İlgili Burçlar ve Gezegenler

icerikGüneş: Başkanlar, krallar, patronlar ve politikacılar

Ay: topluluklar, halk, şöhret, gıda endüstrisi, anneler, şefler

Merkür: iletişim, ticaret, satış, bilgisayarlar, telefonlar, televizyon, seyahat, reklam

Venüs: sanat, müzik, lüksler, çiçekler, çiçekçi, makyaj, parfüm, araçlar, moda, giysiler

Mars: silahlar, emlak, aşçılık, spor, askeriye, polis, mühendisler

Jüpiter: öğretmenler, profesörler, avukatlar, yargıçlar, din adamları, uzun mesafelere yapılan yolculuklar, astrologlar, pilotlar

Satürn: liderler, organizatörler, disiplin güçleri, polisler, cenaze işleri

Rahu: bilgisayarlar, Xışınları, iyileştirici zehirler, farmasötik, alkol, uyuşturucular, yabancı maddeler, dış ticaret, uçak

Ketu: spiritüel, radyasyon, sıra dışı meslekler, astrologlar, olağandışı, yenilikçi, astroloji

Neptün: sinema, filmler, fotoğrafçı, sanatçı, şiir, gizemli, psişik, petrol, gaz, alkol, uyuşturucular, su, şarap, okyanus, gemiler, navigasyon

Uranüs: astroloji, uçak, teknoloji, icatlar, bilgisayarlar, elektrik, televizyon, radyolar

Plüton: atom enerjisi, büyük paralar, şirket satm alımlan, tekeller, güç, kontrol, cinsel çekim

Deep ak Chopra 22 Ekim 1048 Salı 15:4500

Yeni Delhi, Hindistan H indisten Saat Dilimi: 63000 YSU: 0 Enlem: 2983000K Boylam: 77<>12’00D Ayanamsa: 23:08:33 Lahiri Deepak Chopra kariyerine tıp doktoru olarak başladı ama sonrasmda birçok kitap yazan ve dünya çapmda konuşmalar yapan çok ünlü bir metafizik öğretmeni oldu. Yükseleni olan Kova burcu Satürn tarafından yönetilmektedir. Doğum haritasında Satürn şifacılık ve hizmet ile ilgili 6.evde yer alır. Başlangıçta sağlık mesleğine karşı olan ilgisi yüzünden tıp doktoru olmuştu. Dört gezegenin yer aldığı 9.ev öne çıkmaktadır. 9.ev felsefe, spiritüellik, eğitim ve yayıncılık konularını yönetir. Kariyere ilişkin tüm göstergeler, Güneş, Jüpiter ve Mars 9.evdedir. 9.evin yöneticisinin lO.evde olması da 9.eve ilişkin bir kariyeri öne çıkarmaktadır. 9. ve lO.ev arasında bir bağlantı olması kişiye kariyer ve sosyal statü açısından şans getirir. Onun haritasında 9.evin yöneticisi Venüs Akrep burcunda olan ve 9.evdeki Mars tarafından yönetilen 10.evdedir. Yani Mars Venüs’ün yönettiği burç olan Terazi burcunda, Venüs ise Mars’ın yönettiği Akrep burcundadır. 9. ve lO.evler arasındaki bağlantı şöhretle sonuçlanabilir. Deepak spiritüellik ile ilgili konuşmalar yapan ve çok sayıda kitap yayınlamış biridir.

Uluslararası anlamda tanınan bir konuşmacı ve yazardır.

2.evi yöneten Jüpiter nasıl ve nereden para kazandığını gösterir. 2.evi yöneten gezegenin 9.evde olması yayıncılık ve ruhsallık ve felsefe üzerine yaptığı konuşmalardan kazandığını göstermektedir. Kariyere ilişkin lO.evi yöneten Mars yazarlığa ilişkin 3.evi de yönetmektedir. Şöhreti spiritüellik üzerine yayınlamış olduğu birçok kitaptan gelmektedir.

8.evde yer alan ve sağlığa ilişkin 6.evi yöneten Ay sağlık konusundaki derinlemesine arayışını ve cerrah olarak yaptığı doktorluk çalışmalarını gösteriyor olabilir.

Hem 2. hem 1 l.evi yöneten Jüpiter onun para kazandıran gezegenidir. Jüpiter şans ve fırsatlara ilişkin 9.evdedir.

9.evdeki Jüpiterin 1. ve 5.evlerle açı yapması yazarlıkla ilgili yaratıcılığını güçlendirir ve 5.evin yöneticisi Merkür para evlerini yöneten Jüpiter’le birliktedir. Bütün bunlar servet ve paranın çoğalmasmı sağlar, başka insanlara spiritüel gerçeğe ilişkin öğretileri ile ilham verme fırsatı verir.

Emeril Lagasse çok ünlü ve beğenilen bir şeftir. Amerika’da televizyonlara en fazla çıkan şeftir. Televizyonda en büyük üne sahip olan şeftir. Yaptığı televizyon programı yakın bir zamanda Martha Steward tarafından 50 milyon dolara satın alındı. Emeril’in doğum haritasmda Ay hizmet sektörü ile ilgili olan 6.evdedir. Kariyerle ilgili evini (lO.ev) yöneten Ay hizmet sektörü ile ilgili 6.evdedir. 6.ev doktorlar, hemşireler ya da beslenme, diyet ve yiyecek şeklinde iyileşme ve sağlıkla ilgilidir.

Doğum haritasında zenginlik ve talihle ilgili birçok gösterge vardır. 2.ev 6.evle bağlantı kurduğunda yiyecek sektörü öne çıkar. 2.ev parayı nereden kazanacağımız ile ilgilidir ama aynı zamanda konuşma ve yemekle ilgili olan ağzımızı da yönetir. Bu doğum haritasında 6.evin yöneticisi 2.evdedir ve Emeril yiyecek sevgisi ve aşçı olarak yaptığı şovlardan büyük paralar kazanmıştır. Jüpiter para ile ilgili 2.evdedir ve doğum haritasını yöneten (Terazi burcunda l.evi yöneten) Venüs büyük kazançlar ile ilgili 11.evdedir.

Emeril Güneş ve Ay’ın Rahu ve Ketu ile zıtlık açısı yaptığı bir ay tutulması sırasında doğdu. Bu kombinasyon yer aldığı evler açısından o kişinin kamu tarafından tanınmasını ve bilinmesini sağlar. Onun doğum haritasında bu kombinasyon hizmete ilişkin 6.ev ve kurumları yöneten 12.evde yer almaktadır. 12.ev genellikle mutfak ve özel yaşam gibi arka tarafı ifade eder. Onun televizyonlara çıkıp bu kadar tanınan bir insan olması gerçekten de şaşırtıcıdır çünkü mahremiyetine çok düşkün biridir.

Merkür’ün 9.evle paraya ilişkin 2.evi birbirine bağlaması şöhretin nedenini açıklamaktadır. 9.ev lütuflarla ilgilidir veb 9.evi yöneten gezegenin 2.evi yöneten gezegenle birlikte olması ona zenginlik ve lütuf getirmektedir.

1 l.evin yöneticisi olan Güneş 12.evdedir ve Ay’la zıtlık açısı yapar. 2.evdeki Jüpiter iş, hizmet ve yemekle ilgili olan 6.evde yer alan Ay ile açı yapmaktadır. Bu da zenginlik ve parayla ilgili olan iki evi, 1 l.evle 2.evi birbirine bağlar. Bu evler birbirlerine bağlandığında bu durum kişinin bu evlerin işaret ettiği işlerden para kazanacağmı gösterir, bunlar da Emeril açısından yiyecek ve yemek pişirmedir.  1. öznur dedi ki:

    yuvam eskisi gibi olacak mı düzene girecek mi

  2. öznur dedi ki:

    aşk hayatım iş hayatım düzelecek mi


İsim: *

Mail: *

20 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)