KAHVE FİNCANI NASIL YORUMLANIR?

Fincanı elinize aldığınızda soldan sağa doğru yorumlamaksınız. Ayrıca fincanın içinde (gözünüzle) hem enine hem de boyuna iki çizgi çizin. Enine çizginin üst tarafında göreceğiniz olayların tesirleri güçlü, alttakilerin ise az olacaktır. Yine boydan düşündüğünüz çizginin sağında gördükleriniz hayra, solundakiler ise kötüye delalet eder.

Bundan sonra herşey sizin hayal gücünüze, sezgilerinize ve yorumunuza bağlıdır. Telvede gördüğünüz her

şekil bir olayın anlatımıdır. Bir insanı ve onun niyetlerini de gösterebilir, önemli olan telvedeki görüntüleri değerlendirmektir.

Telvenin en makbulü yaygın olanıdır. Mutluluklar ve yenilikler habercisidir. Dar bir alana der top toplananlar ise (ne yalan söylemeli) pek de iyi haberci değildir. Yani falına bakılan kişi bir hayli sıkıntıya düşebilir..

SadeceON güvencesinde 10 liradan başlayan fiyatlarla sen de kahve falı baktır ve sorularının cevaplarını SadeceON’da bul. Güvenli ödeme alt yapısı sunan SadeceON’da fincanlarınızı yorumlatabilir, kaliteli hizmet almanın tadını çıkarabilirsiniz. Yeteneğiniz olduğunu düşünüyorsanız hemen  bu konudaki yeteneğinizi oluşturarak fal baktırmak isteyen kullanıcılarla bir araya gelebilirsiniz. Sen de hemen SadeceON’a gel ve bu fırsatı kaçırma!

NE ZAMAN OLACAK?

Fincanda rakkamlar görüyorsunuz, bunları zaman ölçüsü olarak değerlendirmeniz gerekir. Yani üç zaman beş zaman gibi… Belirgin aralıklar ve şekiller de zamanı gösterir. Yani falda çıkanların ne zaman olacağı anlaşılır. Zamandan kasıt gün de olabilir, ay da, yıl da.. Ölçü değişebilir.

ŞEKİLLERİN DİLİ

Falda görülen olayların ve kişilerin tarifi ise, fala bakan kimsenin yorumuna ve sezgilerine bağlıdır, öyle fal bakanlar vardır ki, şahısları eliyle koymuş gibi “şıp” diye tarif ediverir. Olacakları da bir bir görürler. Böyle kimselere fal baktırmanın tadına doyum olmaz.

Fala bakacak kimsenin temiz kalpli olması şarttır. Art niyetli ve kötü kimselere fal baktırmak doğru değildir. Aksi takdirde uğursuzluk gelir. Zaten fal da yanlış çıkar.

Gelelim şekillerin ne anlama geldiğine

Bazen harfler belirir telvede… Niyet tutanın sevdiği kimse adının ilk veya son harfi olabilir. Bunlar iyi belirtilerdir.

Fincanda görülen (veya benzetilen) kimselerin duruşları çok önemlidir. Duruş şekillerinden niyetlerini anlayabilirsiniz.. İnsanın arkasında duran ve hücum edecekmiş gibi olan insan görüntüleri, sinsiliği veya bir dostun ihanetini simgeler. Eğer yüz yüze iseniz mertçe bir eleştiriye veya saldırıya maruz kalacaksınız demektir. Böyle bir durumda fazla kötülük gelmez. En azından arkadan hançerlenmezsiniz.

Kişiler sırt sırta dönmüş iseler, kırgınlık ve dargınlık anlamına gelir.

Şekillere gelince… Kahve falındaki geometrik şekillerin de birçok şeyin habercisi olduğunu belirtelim. Örneğin falda üçgene benzeyen şekiller görürseniz “başarı” anlamına gelir.. Dörtgen ise mutluluktur.. Bu mutluluk aşkta da olabilir diğer konularda da… Yaşamınız gül gibi geçip gidecektir.. Elip (yani yumurtaya benzeyen) şekiller görürseniz kazancınız iyi olacak demektir. Yumurtaya benzeyen şekillerin hemen hepsi de “maddi” açıdan iyi olmanın habercisidir. Hatta büyük bir servet bile kazanabilirsiniz. Bir de “balık” gibi şekiller kısmet ve para demektir..

Eğer kahvenin akarken meydana gelen çizgiler yamuk yumuk ise fal olumsuz çıktı demektir.

Kahve falında çizgilerin dili de çok önemlidir. Dediğimiz gibi çizgilen eğri büğrü ise sonuç iyi değildir.. Çizgiler eğik ise söz konusu kişi art niyetli (kötü niyetli) dir. Yalancı dostluklarda bu hemen gözükür.

Çizgi düz, sürekli ve belirgin ise hiç korkmayın. Mutlu bir ömür, düzenli bir yaşam ve sağlam dostlarınız var demektir.

Eğer çizgiler kesik kesik ise gerek iyiliği gerekse kötülüğü kah görüp kah kaybedeceksiniz anlamına gelir…

SadeceON  kahve falı baktır ve sorularının cevaplarını SadeceON’da bul.

KAHVE FİNCANI NASIL YORUMLANIR?_6.jpg

Bir önceki yazım: Başak Burcu Aile Hayatında Nasıldır?
İsim: *

Mail: *

10 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)