Justin Bieber’ın Burcu Ve Özellikleri

astroloji_burc-390x2451 Mart 1994 Justin Bieber Balık Burcundandır

(İlginç bir nokta olarak, profesyonel medyumların haritalarında Güneş-Ketu ve Ay-Ketu kavuşumları sıklıkla görülür.)

Justin Bieber’in haritasında hem Merkür-Ketu kavuşumu vardır ve hem de bir haritadaki en iyi ev olan ve din ve felsefeyi simgeleyen dokuzuncu evdedir. Justin Bieber’a tüm hayatı boyunca sağladığı büyük bir ruhsallık ve ayırt etme-farkına varma yeteneği bir yana, Ketu’nun daşalan ve buktileri mistik deneyimler yaşama ve ruhsal gelişim gösterme konusunda güç ve şans getirecektir. Ağustos 1994’de başlayan Ketu daşa, Justin Bieber için bu alanlarda son derece olumlu bir devre olacaktır. Ruhani liderlerle en önemli karşılaşmalarını yaşayabilir, din ve felsefe konusunda hiç bilmediği şeyler öğrenebilir ve bu yedi yıl süresince uzak ülkelere yolculuklar yapabilir.

Justin Bieber yıllarca aydınlanma peşinde koşarak, ruhsal uygulamalara katıldı. Diğer şeylerin yanı sıra Transandantal Meditasyon, Werner Erhard’m Est seminerleri ve Zen Makrobiyotik yararına alenen ve tutkuyla konuştu. Ruhsal ve mistik eğilimleri, haritasında Merkür-Ketu kavuşumu dışmda da tekrarlanan temalardır. Dokuzuncu (din ve felsefe) ve on ikinci (aydınlanma veya nihai kurtuluş) evlerin yöneticileri olan Mars ve Satürn birinci evde (kimlik) yer alırlar ve birinci evin yöneticisi Venüs’e açı yaparlar.

Merkür’ün dokuzuncu evdeki konumu kutsal metin kavrayışı verdiği gibi, onları araştırma veya yazma yeteneği de getirir. Dördüncü evdeki Jüpiter’in son derece ruhsal bir etkisi olduğu kabul edilir çünkü Jüpiter dini temsil eder ve dördüncü ev Hint astrolojisinde kalbi simgeler. (Batı astrolojisindeyse, kalp beşinci evle ilişkilendirilir.) Dördüncü evdeki gezegenler ‘birinin kalbinde sevgiyle yer alan’ şeyleri işaret ederler. Üstüne üstlük Jüpiter en önemli gezegen olan Ay’a açı yapar.

Tüm bunlar yetmezmiş gibi, Güneş de gizemli sekizinci evde, inançlı Yay burcunda ve Jüpiter’le açısı var. (Hint astrolojisinde sekizinci ev metafiziği simgeler.) Jüpiter’le olan bu açı normalden çok daha güçlüdür, çünkü Jüpiter açıyı kendi yönettiği burçla yani Yay’la yapmaktadır. Justin Bieber açık bir şekilde ruhsal farkındalığa sahip ve aydınlanma arayışında olan biridir.

Bir önceki yazım: YÜKSELEN BURÇLAR GEZEGENLERİ  1. Ayşe Yazgı dedi ki:

    Isim analizi


İsim: *

Mail: *

10 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)