Jüpiter’in lO.evden geçişi

iceriklO.Ev

Jüpiter’in lO.evden geçişi

lO.ev kariyerinizle ve onunla ilişkili her şeyle, özellikle de patronunuz ya da üstlerinizle ilgilidir. Aynı zamanda hükümet ve liderler anlamına da gelebilir. Bu konumdaki Jüpiter kariyerinizde ilerlemeye ve yaptığınız işler aracılığıyla tanınmanıza yol açabilir. Onur ve şerefle ilgili bu evden Jüpiter’in geçişi yükselme ve ilerleme olanakları sağlayabilir. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız refah dolu, işlerin büyüdüğü bir dönem olacaktır. lO.ev genellikle bu dünyadaki sosyal duruşunuzla ilgilidir. Kendi alanınızda ün ya da büinirlik anlamına gelir.

Satürn’ün lO.evden geçişi

Satürn lO.evdeyken göstermiş olduğunuz tüm çabalar ve uğraşlar sonucunda işinizin daha iyi bir konuma gelmesine yardımcı olabilir. Ama aynı zamanda sınırlar koyma ve genişlemenin yavaşlayacağı bir dönem anlamına da gelebilir. Geriye çekilip işleri akışına bırakmanın iyi olacağı bir zamandır çünkü ekonomi genişleme için çok uygun değildir. Satürn hak ettiğiniz ödülleri size veren bir gezegen olarak tanınır, yani Satürn’ün lO.evden geçişi çabalarınızın karşılığını göreceğiniz anlamına gelir. Sizi zorlayan bir patronunuz olabilir ya da tayin, işten aynlma ya da hastalık gibi nedenlerle patronunuzu kaybedebilirsiniz. Bu aynı zamanda çalıştığınız şirketin devrolması anlamına da gelebilir.

ll.Ev

Jüpiter’in 1 l.evden geçişi

Bu ev büyük kazançlarla, elde edebileceğiniz büyük miktarda paralarla ilgilidir. 2.ev de parayla ilgilidir. 11. ve

2.evle ilişkili olan gezegenler en fazla zenginlik üreten kombinasyonları oluşturur. Bu bağlantının 2. evle lO.ev arasında olması kariyer yoluyla elde edilecek servet anlamındadır. Bir seferde kazanılan büyük miktarda paralarla ilgilidir. Emlak satışı, bir işyerinin satışı ya da işyerinin ikramiye ödemesi şeklinde bir kaynaktan gelebilir. Yoğun çaba ve kabiliyetlerin ortaya koyulması sonucu elde edilir. Servet ve para aynı zamanda tanıdıklar ve arkadaşlarla yaptığınız anlaşmalardan da elde edilebilir. Burası önemli ve güçlü insanlarla ilgili olan evdir ve bu dönemde birçok insan size yardım eder. Alışılmadık bir şekilde sosyal bir dönem geçireceksiniz, birçok partiye ve sosyal aktiviteye katılacaksınız çünkü bu dönemde birçok itibarlı insanla tanışacaksınız.

Satürn’ün 1 l.evden geçişi

Satürn’ün 1 l.evde olması genellikle arkadaş zannettiğiniz birçok gereksiz ilişkinin sona ermesini sağlar. İnsanların aslmda ne oldukları ile ilgili gerçekler ortaya çıkacaktır. Arkadaşlarınızın ayıklandığı bir dönemdir. Birçok insan sizi hayal kırıklığına uğratmakta ve enerjinizi tüketmektedir. Bu dönemde pek arkadaşınız yokmuş gibi hissedebilirsiniz. Bu doğal bir temizliktir çünkü Satürn bu evden geçişini tamamladıktan sonra yeni arkadaşlar ortaya çıkar, ll.ev nihai arzuların evi olarak adlandırılır ve Satürn burada hayatınızdaki bir

şeylerin önem derecelerine göre nihayete ermelerini sağlayacaktır. Elde ettiklerinizden dolayı biraz hayal kırıklığı hissedebilirsiniz ama gerçekte bütün bunlar sadece örümcek ağlarının temizlenmesinden ibarettir çünkü bir dönüşüm sürecinin prtasmdasmız ve arzularınız aslmda değişiyor. Daha anlamlı hedeflerin ve hayatmıza ilham veren şeylerin fark edileceği bir dönemdir.

12.Ev

Jüpiter’in 12.evden geçişi

Bu haritanızdaki son evdir, bu yüzden bu geçiş sona ermeler ile ilgilidir. Kaçma ve geri çekilme ile ilgili olan evdir. Çoğu zaman yabancılar ve yabancı ülkeler ile ilişkilendirilir. Aslmda son noktalar ile ilgilidir. Jüpiter bu evden geçerken bir şeyleri sona erdirme fırsatı elde edeceksiniz. Emeklilik ile ilgili olan evdir. Bir kariyerin sona ermesini gösteriyor olabilir. Sonuçlandırma ve nihayetlendirme ile ilgilidir.

Çok defalar geçmişte yer alan, çözümlenmemiş konular ve bizi engelleyen problemler ile ilişkilendirilir çünkü insanın derin bir şekilde kendini keşfetme zamanıdır. Geçmişte çözümsüz kalmış birçok konu şimdi iyileşme için gün yüzüne çıkar. Yeni bir işe başlamak için değil ama mevcut bir işi sona erdirmek için kesinlikle doğru zamandır.

Emekliye ayrılmak ve çoktan hak etmiş olduğunuz tatillere, gizemli yolculuklara çıkmak için doğru bir zamandır. Bu ev bazen ticaret ve yabancı ülkeler ile ilgili işleri temsil edebilir. Bu dönem, Jüpiter l.eve doğru yapacağı yolculuğa başladığında ortaya çıkacak yepyeni hayata hazırlık yapma zamanıdır.

Satürn’ün 12.evden geçişi

Satürn’ün 12.evde olması genellikle hayatm her alanında sona ermeler ile ilgilidir. Ortaya çıkan ve çözümlenmesi gereken birçok konu olduğu için genellikle çok hoş bir deneyim değildir. Ebeveynlerin ölümü ve geçmişle ilgili tüm hesapların kapatılması anlamına gelebilir. Geçmiş deneyimler ve olaylar utanma ve pişmanlık duygularını ortaya çıkarabilir. Satürn kendi felaketimiz ile ilgili bu evden geçerken çok uzun zaman önce gömmüş olduğumuz acılan ve sıkmtılan ortaya çıkarabilir. Bu bir dönüşüm zamanıdır ve ruhsal gelişimimiz için şarttır. Benliğimizin karanlık yönleri ile uzlaşırız ve bir sağaltım dönemi birçok psikolojik problemin üstesinden gelerek yeni ve başanlı bir yaşam için ortalığı temizleyebilir.

Satürn’ün haritada bir yerlerde transit hareket yapıyor olması gerekir, Satürn gerçeklik ile ilgili gezegen olduğundan zihinsel, duygusal ve ruhsal seviyede en üst düzeyde gelişimimiz için bilmemiz gereken şeylere karşı gözlerimizin açılmasını sağlar. Satürn bizim öğretmenimizdir ve bize kendimizle ilgili en önemli dersleri verir. Hayattaki tüm deneyimler, ister parayla, ister sevgi, mutluluk ya da güvenceyle ilgili olsun ruhsal gelişimimizin etrafında döner. Hepimiz kim olduğumuzu ve aslmda İlahi Olanın Birliği tarafından birbirimize bağlı olduğumuzu anlamak için buradayız. Ve para, servet, sevgi ve mutluluk ile kurduğumuz ilişkiler aracılığıyla hepimiz aynı yere ulaşacağız.  1. Didem dedi ki:

    Didem tosun16/06/1979 istanbul Ask para egitim


İsim: *

Mail: *

12 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)