Jupiter Ve Satürnün İkizler Burcuna Etkileri

TRANSİT JÜPİTER NATAL SATÜRN ÜÇGEN YA DA ALTMIŞLIK AÇI

Transit Jüpiter natal Satürn’le üçgen ya da altmışlık açı yaptığında, kişi iş anlaşmaları ve profesyonel olaylarda mükemmel bir yargı yeteneğine kavuşur. Bakış açısı genişler ve şeylerin izole parçalarından çok bütününü görür. Pratik meselelerle düzgün şekilde uğraşır. Planlar yürür ve her ne inşa ediyorsa sağlam bir zemin üzerine kurar. Neyin işe yarayacağı, neyin yaramayacağı konusunda kolayca karar verebilir. Bu nedenle hayallerini gerçeğe dönüştürmekte başarılıdır. Yaklaşık beşle on gün süresince (nadiren yaklaşık altmış gün), kişinin organizasyon yeteneği artar. İş girişimlerinde ya da diğer kariyer aktivitelerinde branşlaşmaya karar verebilir.

Kişinin statüsü ve ünü artabilir. Büyükleri ve otorite olanlar tarafından desteklenir. Sorumluluk sahibidir ve büyük bir dürüstlük ve tutarlılıkla hareket eder. Dengeli, kontrollü ve tedbirlidir. Şimdi para ya da kaynakları ziyan etmez ve en verimli, en ekonomik kullanım yolunu arar. Uzun süreli planlar üzerinde düşünür; gücünü ve etkisini artırmak konusunda coşkulu ve güvenlidir. Liderlik fırsatları artabilir.

Kişi akıllı ve dikkatlidir ve sağduyusundan yararlanır. Net bir yön duygusu vardır ve görevlerini yerine getirmekten kaçınmaz. Sabırlıdır ve rutinle, sistemlerle ve disiplinle nazikçe baş eder. Mal ve emlakle ilgili işler için iyi bir dönemdir. Kişi dengeli, sabit ve güvenlidir. Mesleğinde ilerleme kaydeder ve profesyonel görüşmelerde şanslıdır.

Tüm üçgen açılarda, özellikle Jüpiter’de olduğu gibi, kişi anlatılan tüm yararlara sahip olmak için harekete geçmelidir. Aksi takdirde, bu transit fark edilmeden yaşanır. Transit üçgen açı altmışlık açıdan daha güçlüdür. Transit atmışlık açı sadece yukarıdaki fırsatların olabileceğim gösterir.

Bir önceki yazım: ASTROLOJİK MANTRALARIN SÖYLENİŞİ
İsim: *

Mail: *

11 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)