JÜPİTER NATAL VENÜS KAVUŞUMU

TRANSİT JÜPİTER NATAL VENÜS KAVUŞUMU

Jüpiter natal Venüs’le kavuşum yaptığında, kişi aşk konularında şanslıdır. Bolluktan dolayı neşeyi deneyimler. Kaygısız, neşeli ve coşkuludur. Bekarlar yeni ve kayda değer aşk partnerleriyle karşılaşabilir. Evli olanlarsa eşlerinin cazibesinden etkilenebilir ve evliliklerinde uyumu deneyimlerler. Kişi olağanüstü bir sıcaklık ve dişil enerji hisseder. Baş-kalarım kolayca büyüler ve kazalardan, yaralanmalardan ve olumsuz titreşimlerden korunur. Sanatsal ilgileri ve girişimleri çok olumdur. Kişinin iyi bir zevki vardır ve estetik takdiri artar. Eğlence, zevk ve romantizmin tadım çıkarır. Bu son derece güzel bir transittir.

Kişi güzel hediyeler, mücevher, kıyafet ya da sanat eserleri alabilir ya da bunlar ona hediye edilebilir. Etrafım lüks ve zengin mobilyalarla donatır. Parasal konularda olumlu gelişmeler vardır ve olumlu, şanslı mali fırsatlarla karşılaşabilir. Her türlü arzusunu elde eder ve kişi bu talihli dönemin avantajlarım kullanmalıdır. Bu beş ya da on gün süresince (nadiren altmış gün) kendim ya da tutkularım sansürlemesine gerek yoktur. Kişi şu anda ilgi odağı olabilir ve partilerin, buluşmaların ve sosyal toplantıların tadım çıkarabilir. Bununla birlikte, Jüpiter’in benefik gezegenlerle olan tüm transitlerinde olduğu gibi, tatlı ve diğer lüks yiyecek ve içecek de dahil, tensel zevklere ve eğlencelere aşırı düşkün olabilir.

Kişinin annesi de dahil, kadınlardan kazanç ve yarar gelir. Kişi sevecendir, tutkundur ve eşine karşı hislerini belli eder. Müzik, dans ve tiyatrodan zevk alır. Bazı bireyler, konfor konusunda müsrifliğe kaçabilir. Ayrıca, kişinin doğum haritasındaki diğer özellikler aksini göstermediği takdirde, kişinin deneyimlerinde herhangi bir derinlik ya da hikmet yoktur. Yine de, bu talihli ve olumlu bir dönemdir ve aşkı, parayı, romantizmi ve her türlü bolluğu kovalamak avantajlı olabilir. Natal haritada Venüs olumsuz ya da kötü bir konumdaysa, o zaman Jüpiter’in Venüs transiti sadece doğuştan var olan zorlukları artırabilir.

Bir önceki yazım: ASTROLOJİK MANTRALARIN SÖYLENİŞİ 1. Yasemin Boran dedi ki:

  doğru zaman… Natal Merkür; Transit Jüpiter ve Uranüs tetikliyor… Düşüncelerin değişiyor… Verimli kullanma zamanı… .

 2. Astrolog Sema Kılıç dedi ki:

  tr jüpiter natal plütona kavusum olur natal uranüse üçgen, ya da bu 3 yıldızı sorduysanız hepsi transitte kare halinde tşk.

 3. Nur dedi ki:

  Bu hafta sevgilimle tekrar barışma olacak mı

 4. AYSUN AKTAŞ dedi ki:

  AYSUN 1987, 11 TEMMUZ DOĞUMLUYUM, SEVGİLİM VAR ANCAK EVLİLİK OLACAK MI BELİRSİZ, SEVMEDİĞİM BİR İŞTE ÇALIŞIYORUM,


İsim: *

Mail: *

12 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)