JÜPİTER NATAL VE SATÜRN KAVUŞUMU

TRANSİT JÜPİTER NATAL SATÜRN KAVUŞUMUTransit Jüpiter natal Satürn’le kavuşum yaptığında, kişi sorumluluk, görev ve zorunluluklarım kabul eder ve onlan sımsıkı tutar. Güvenilir, sabırlı ve hoşgörülüdür, her şeyi en geniş açıdan algılar.

Profesyonel aktiviteler, hayatın amacım anlamak ve uzun soluklu kariyer planlan yapmak için mükemmel bir zamandır. Bu transitin olumlu ya da olumsuz etkileri, daha çok Satürn’ün natal haritadaki konumuna ya da durumuna bağlıdır. Bu beşle on gün (nadiren altmış gün) süresince, olumlu etkiler yaratabilmesi için Satürn’ün doğum haritasında çok iyi bir konumda olması gerekir. Aksi takdirde, bu süreç günlük sıkıcı işlerde ve sorumluluklarda yüksek konsantrasyon ve disiplin getirir. Yine de kişi emlak, inşaat alanında ya da işinde veya zanaatında etki alanım genişletebilir.

Kişinin önemi ve ünü artabilir. Özellikle patronları, büyükleri ve otorite olanlar tarafından sevilir. Kişi geçmişinde yarattığı her şeyi beğendikçe güveni artar. Hayat deneyimim sergiler. Aniden bir lider gibi davranabilir. Yönetim ve organizasyon yetenekleri artar ve mevcut işinde yeni bir yöne ya da tamamen yeni bir mesleğe yönelebilir. Bazıları eski, kısıtlayıcı olarak gördükleri yolun dışma aniden çıkarken, diğerleri hedeflerine daha da sıkı bağlanır.

Kişi dengeli ve güvenlidir ve yoluna çıkan her türlü iş fırsatına karşı temkinlidir. Doğal disiplini ve odaklanması sayesinde dengeli, akıllı, tedbirli girişimlerinden dolayı sonuç başar?? olur. Elinde büyük bir otorite ve nüfuzu olanlar bu dönemden yarar sağlarlar.

Kişi ılımlıdır, hareketleri ve tutkuları konusunda kontrollüdür. Satürn doğum haritasında kötü etkilenmişse ya da olumsuz bir konumdaysa, o zaman Jüpiter’in Satürn’e transiti sadece doğuştan gelen zorlukları artırabilir. Bu durumda, Satürn’ün doğum haritasında temsil ettiği alan bozulur ve dikkat gerektirir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

11 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)