JÜPİTER NATAL MARS KAVUŞUMU

TRANSİT JÜPİTER NATAL MARS KAVUŞUMUTransit Jüpiter natal Mars’la kavuşum yaptığında, kişi müthiş bir şekilde enerjiktir. Cesur, güvenli ve faaldir. İradesi çok güçlüdür. Kişi kendi çıkarlarım korur. Kendi arzulan önceliklidir ve bunları yerine getirmenin bir yolunu bulur. Atılgandır, risk alır ve tamamen kazanmak için oynar. Yaklaşık beşle on gün (nadiren altmış gün) hırslıdır ve özellikle spordan zevk alır. Kişi büyük fiziksel enerjiye ve dayanıklılığa sahiptir. Macera-perest, coşkulu ve cesurdur. Yine de başkalarma karşı duygusuz olmamaya dikkat etmelidir. Başkalarım ezebilir, kibirli ya da bencil davranabilir. İddiacı ve agresiftir. Uzlaşma konusunda pek istekli değildir.

İşler yolunda gider ve kendi lehine başarılı ve hünerli anlaşmalar yapar. Çok sıkı çalışır ama yine de çok az ağn ya da acı hisseder. Üreticidir ve büyük çapta bir şeyler yapar. Özellikle cesaret ve yaratıcı eylem gerektiren yeni projelere başlamak için mükemmel bir zamandır. Kişi iyimser ve umutludur. Mekanik aktiviteler olumlu, mimarlık, teknik resim ve mühendislik gibi teknik alanlarda da başan mümkündür. Kişinin libidosu aktiftir ve seks güdüsü oldukça çarpıcı bir şekilde artabilir. Her zamankinden daha çok cinsel deneyimleri olur.

Egosu genişler ve gösterişten hoşlanır. İnatçıdır ve pes etmez. Dışanyla ilgili işlerde başanya ve elde etmeye odaklanır. İçe dönüş ve düşünme eylemi en alt düzeydedir. Bazı bireylerin başı derde girebilir, çünkü kendilerine aşırı güvendiklerinden akılsız riskler alır ya da aptalca davranırlar. Bu transit süresince, kişinin boyunu fazla aşma tehlikesi vardır.

Kişi hırslı ve motive olmuştur. Kendini tamamen uğraşılarına verir ve kazanacağına dair olumlu şeyler hisseder. Bir lider olarak hareket eder ve çevresindekilere hükmeder. Dürüst ve dobradır. Nedenler için savaşır ve zorluklar karşısında yılmaz. Arzuları aşırı Arzule karşılaşırsa zaman zaman öfke patiamalan yaşayabilir. Kişi şimdi utanç duymaz; şovmenlik ve her türlü tiyatro dalında mükemmeldir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz  1. Astrolog Sema Kılıç dedi ki:

    @Ingenyorum boga nerde ise, transit jüpiter oradadır. natal jüpiter başka.. transit su an gökteki jüp demek .


İsim: *

Mail: *

14 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)