JÜPİTER NATAL MARS KARE YA DA KARŞIT AÇI

TRANSİT JÜPİTER NATAL MARS KARE YA DA KARŞIT AÇITransit Jüpiter natal Mars’a kare ya da karşıt açı yaptığında, kişinin arzulan alevlenir ve hayata aşın atılgan ve saldırganca karşılık verir. Egosu genişler ve dikkat, ılımlılık ve ölçüden yoksundur. Kişinin yargısı arzularının ezici gücünden etkilenir ve düşünmeden ve dikkatsizce davranabilir. Bu beşle on günlük (nadiren altmış gün) süre genelde başanlı ve üretken olmak için iyidir, ancak kişi hareketlerinin sonucunu tamamıyla hesaba katmalıdır. Şimdi çok hırslıdır, rekabetçidir ve zorlayıcılığı ve yüzsüzlüğüyle başkalarım gücendirebilir. Kişi inançları konusunda fanatiktir. Bilinçli ya da bilinçsiz olarak kavgayı ya da zorlayıcı duyguları kışkırtabilir. Dikkatim dışarıya yönlendirir ve iç gözlemi pek beceremez. Kendim cesur hisseder ve güçlü liderlik sergiler. Etrafındakilere zalimce hükmetmek ya da onları bastırmak konusunda dikkatli olmalıdır.

Dengesini koruyabilir ve enerjisini doğru odaklayabilirse (bu astrolojik etki altında biraz zordur), bu transit boyunca hayatın hemen hemen her alamnda büyük ilerleme kaydedebilir. Kişi denediği işe kendim tamamen adar ve ne uzlaşır ne de pes eder. Gurur ve kibir tehlikesi vardır ve en azından etrafındakilerin fikirlerine saygı göstermeyi denemelidir. Mekanik yeteneği büyüleyicidir. Kişi mimarlık, mühendislik, grafikerlik ve el hüneri gerektiren diğer işlerde başarılı olabilir. Yine de, makine ve patlayıcılara dikkat etmelidir. Kişi sabırsız ve aceleci olduğundan kazalar olabilir. Risk almaktan hiç korkmaz ve dikkatsizce davranır. Kendine aşırı güvenmemeli, aşın çalışmamalı veya her anlamda boyunu aşmamalıdır.

Şimdi seks güdüsü çok güçlüdür. Her zamankinden daha fazla seks deneyimi yaşayabilir ve karşı cins üzerinde istenmeyen etkiler konusunda kendim sınırlamalıdır. Kişi öfke patlamalarına maruz kalır, ateşi çıkabilir ve bir öfke veya rahatsızlık hissi duyabilir. Kazanma konusunu aşırı kafasına takar ve gösterişe meyillidir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz  1. Yasemin Boran dedi ki:

    doğru zaman… Natal Merkür; Transit Jüpiter ve Uranüs tetikliyor… Düşüncelerin değişiyor… Verimli kullanma zamanı… süper site tşk.


İsim: *

Mail: *

15 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)