İlluminati’nin Has Dairesi

icerikRockefeller hanedanından Senatör Jay Rockefeller, Hillary Rodham Clinton’a talimatlar verirken. Hillary’nin faşist karakterli sağlık sistemi planı, aslında Jay Rockefeller’ın fikriydi. Faşist karakterli sağlık sistemi planının Kongre’de reddedilmesinin verdiği kızgınlıkla, Rockefeller;”Amerikan Halkı istesin ya da istemesin” tüm sağlık sistemini Rockefeller’ın sahibi olduğu beş sigorta şirketinin şemsiyesi altında toplayacak bu planın, eninde sonunda mutlaka kanun haline geleceği konusunda yemin etmiştir.

Rockefeller ailesi, Woodrow Wilson’dan beri göreve gelen her ABD Başkaninı kontrol etmiştir. Bili Clinton da bunun istisnası değildir. 1995 yılı Ağustos ayında, Associated Press haber ajansı, Amerikan gazetelerinde yazılan şu ilgi çekici haberi abonelerine geçmişti:

“Bili, Hillary Rodham ve Chelsea Clinton bu yıl yaz tatillerinde batıya gitmeye karar vermişlerdir. Beyaz Saray kaynaklarına göre Clintonlar; Wyoming eyaletindeki Jackson Hall’da bulunan Grand Teton dağlarına gidecekler ve burada bir hafta veya biraz daha uzun bir süre golf oynayacak, ata binecek ve buffalo arpa çorbası içecekler. Clinton ailesi, Demokrat Parti Batı Virginia Senatörü John Rockefeller’ın tatil evinde konaklayacaklardır.”19
İlerleyen bölümlerde, Bili Clinton ve onun etkili dostları Rockefeller ailesi hakkında söyleyecek daha fazla şeylerimiz olacaktır.

Rockefeller kardeşler, İlluminati’nin Has Dairesi içinde etkin ve karar verici konumda kimselerdir. David Rockefeller, kesinlikle imrenilen bir koltuğa sahiptir. John (Jay) D. Rockefeller IV ve Laurence Rockefeller ise bu seçkin konseyin üyesi olma konusunda çok yüksek bir şansa sahiptirler.

Genç David Rockefeller Jr., yakında bu çok istenen koltuğa oturacak ve Has Daire1 nin tanrıları arasında yer alacaktır. Şu anda babası tarafından devasa bankacılık ve holding imparatorluğunu yönetmek üzere yetiştirilmektedir.

daki benzerleri olan Rothschild ailesi gibi bankacılık sektörüne de el atmışlardır. 1995 yılında Chemical Bank ile Chase Manhattan Bank’ın birleşmesinden sonra bugün, Rockefeller ailesi ABD’deki en büyük bankanın patronu durumundadırlar.

Rockefeller ailesi için iyi ya da kötü fark etmeksizin her yol mübahtır. East River’da bulunan Birleşmiş Milletler binasının arsasını bu aile hibe etmiştir. 1993’te Chicago’da toplanan sapkın Dünya Dinleri Parlamentosu’na maddi destek sağlamışlardır. Bu epik şeytani festivalden önce de Rockefeller ailesi, Marksist eğilimli Dünya Kiliseler Konseyi ve Ulusal Kiliseler Konseyi’ni kurmuşlardı. Bu aile aynı zamanda Kudüs’teki garip ve gizemli bir yapı olan Rockefeller Müzesi’ni kurmuştur ve hâlen yönetmektedirler. Bu müzede, Kudüs’teki Tapınak Dağı’nda yahudilerce inşa edilecek olan büyük tapmağın bir modeli de sergilenmektedir. Bu müze aynı zamanda, gizemli Ölü Deniz Yazıtları’na da ev sahipliği yapmaktadır.

Bir önceki yazım: Rüyada kabak görmek
İsim: *

Mail: *

14 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)