İlişkinizi Kurtaracak Hayati Bilgiler

icerikEğer bekârsanız veya içinde seks olan bir ilişkiniz yoksa o zaman muhtemelen dükkânı kapar yüzde yüz iyileşene kadar yerinizden kalkmazsınız. Maalesef, düzenli olarak aşk kasınızı onun içine pompalıyorsunuz ve muhtemelen onun da kendisini kontrol ettirmesi gerekiyor. İşin içinde bir başkası daha var, doktor… Ama ona bu haberi o vermeyecek. Bu iş size kalmış.

Bir kadını karşınıza alıp da ona hastalık bulaştırdığınızı söylemek kolayca yapılabilecek bir konuşma değildir. Böyle bir şeyden her türlü şekilde kaçınmak herhalde en iyisi olur ama durumu ortaya çıkarıp anlayabilir veya kullandığınız hapları ecza dolabında bulabilir. Durumun üstesinden gelebilmek için, birkaç değişik seçeneğiniz var.

SEÇENEK 1 BAŞKA BİR SÜRTÜK YÜZÜNDEN.

Çıkıp doğruca hasta olduğunuzu söylerseniz, ilk aklına gelen “Azgın aygır! Bu herif tahmin ettiğimden de daha ahlaksızmış,” olur ve suç tamamen sîzdedir… Ya da omuzunuzun hangisiyse artık, üzerine biner. Eğer suçu daha önce hayatınızdaki bir kadının üzerine atarsanız, o zaman aklına gelen ilk şey “Oh o kız gerçekten ahlaksızdı, erkek arkadaşıma da geçirmesi çok kötü” olur ve sizin sadece şansız bir kazazede gibi görünmenizi sağlar. Eğer eski kız arkadaşınızdan zaten nefret ediyorsa, bu çok daha fazla işe yarar. Onunla konuştuğunuzu ve size hasta olduğunu söylediğini, bu yüzden gidip kontrol ettirdiğinizi söyleyin.

SEÇENEK2ONU SUÇLAYIN.

Ona size bir şeyler olduğunu, ondan bulaşmış olması gerektiğini, çünkü yıllardır bu konuda çok dikkatli davrandığınızı söyleyin. Hatta size yeni doğmuş bir bebek kadar temiz olduklarını ispat eden sağlık raporları getirene kadar, kız arkadaşlarınızla kondom kullanmadan birlikte olmadınız. Bu onun eski orta malı erkek arkadaşlarının birinden ona geçmiş olmalı ve şimdi de size geçti.

SEÇENEK 3 GEÇENE KADAR YAPMAYIN.

İlaçların işini yapmasına izin verin ve hastalık geçene kadar bekleyin. Seks yapmaktan kaçınmak zor olacaktır, bu yüzden yaratıcı yalanlar söylemeye başlayın. “Bu akşam seninle yatmak isterdim ama daha biraz önce kız kardeşinle aganigi naganigi yaptık.” İyi kıvırma. Hiçbir şekilde sorun olmaz; artık ondan ayrılmak zorundasınız, çünkü hastalığı kaptı ve ondan tekrar size bulaşmasını istemiyorsunuz. Ayrılış seksi yapmaktan da sakının. Kız hastalıklı, hatırladınız mı?

DANGALAKLIK ETMEYİN

Hastalık kapmadan önce bir yanda dursun diye bir piliçle tanışıp kenara koyduysanız, kız arkadaşınızdan ayrılıp bu yeni pilicin tarafına geçmek için bekleyin. Sadece bir dangalak bilerek ortalığa hastalık yayar.

İnsanların sorunu, tamamen yabancı birileriyle kendilerini zorunlu hissederek küçük konuşmalar yapmak istemeleridir. Allah korusun, odada bir anlık sessizlik, bir asansörde veya Victoria’s Street’te yanlışlıkla bayanların soyunma odasına girdiğinizde böyle şeyler olur. Küçük konuşmalar, dilden dökülen karşılıklı saçma veya garip konuşmalardır.
İsim: *

Mail: *

19 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)