İKİZLER BURCUNDA DOĞAN KADINLARIN ÖZELLİKLERİ

Bu kadını yalnız başına bulmak hemen hemen olanaksızdır. Çevresinde her zaman hareket, kalabalık, heyecan, faaliyet arar, bunları bulmakta güçlük de çekmez. Canlı, kışkırtıcı, heyecan verici ve enteresan bir kadın olduğu için erkekler kendini cazip bulurlar. Onun ilgisini çekip muhafaza edebilmek, gözüne girmek için büyük çabalar harcarlar. Kendi burcundan gelen erkeklerin bütün iyi ve kötü yanları bu kadında da vardır. Ama daha yumuşamış ve hafiflemiş olarak. İnsanlara karşı duyduğu büyük ilgi arasıra dedikoduculuk halini alır ve bu yüzden arasıra kendisi güç durumlarda kalabilir.

Aşk yönünden de burcundan gelen erkeğe benzer. Hafif ve şakacı davranışları vardır. Bu yüzden erkekler onu çok zaman flörtöz, hercai gönüllü bir kelebek sanırlar. Oysa bu havai görünüş derin bir romantizmi gizler. Bu kadını elde etmek istiyen erkek onun romantizmini ve duygusallığını anlamak zorundadır.

Burcundan gelen erkek gibi bu kadın da romantizmini ve duygusallığını uçarı, havai tutumlar arkasında gizliyebilir. Onu elde etmek istiyen erkek gerçek karakterini görünüşünden soyutlayarak anlamak zorundadır. Seks yönünden de bu kadın burcunun erkeğine benzer. Yani seksin yatak faslından çok toplumsal için yatağa girip seks yapmakdan çok daha önemlidir. Seks ve evlilik yaşantısının başarıya ulaşabilmesi için sadece kendini anlayan değil, kendine benziyen bir erkek bulmak zorundadır.

İKİZLER BURCUNDA DOĞAN KADINLARIN ÖZELLİKLERİ_41.jpg

Bir önceki yazım: KAHVE TABAĞI FALINA NASIL BAKILIR?
İsim: *

Mail: *

11 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)