İkizler Burcu Uranüs Etkileri

İKİZLER BURCU URANÜS TRANSİTİ

Uranüs üçüncü evden geçerken, İkizler Burcu düşünme yeteneğinde ilerleme kaydeder. Oldukça bilinçli, bağımsız ve uyarılmış bir zihne sahip olur. Yeni teorilere, felsefelere ve ilgi alanlarına açıktır ve alışılmadık biçimde orijinal ve yaratıcıdır. Zihinsel ritimleri etkileyici biçimde artar ve zihni keskin bir esneklikle ve yetenekle çalışır. Yaklaşık yedi yıl boyunca aydınlaücı iç görüler, kavrayışlar ve ilhamlar deneyimler. Zihinsel ve psikolojik olarak esinlenir. Akranlarının, toplumun ortak görüşünden ve insanlığın yaygın inançlarından etkilenmez. İkizler Burcu kendini düşünür. Kendi yorumlarına, vardığı sonuçlara güvenir ve eşsiz algılarını ve izlenimlerini emin bir şekilde beyan eder.

Rasyonel zihnin normaldeki sınırları ve kısıtlamaları genişlerken, hayatın her aşamasında büyük ilerlemeler kaydedilebilir. Bununla birlikte, kişi okült bilgi, mistisizm ve ruhsal evrim alanlarında büyük kazançlar elde edebilir, çünkü bunlar doğrudan ve içgüdüsel olarak, sınırsız bilince bağlıdır. İkizler Burcu mutlaka ibadetinde, dindar ya da özellikle İlahiyatla ilgili olmaz ama daha çok kendiliğinden hayatın daha yüksek gerçekliklerine kendini açar. Evrensel yasalar ve varoluşun altında yatan prensipler algılanır ve önemli bir hale gelir.

Bu transit boyunca ‘gerçek’ çok daha önceliklidir. Zen ya da gnana yoga (iyiyle kötünün aynmini yapma yogası) gibi zihnin üzerinde duran ruhsal yöntemler fevkalade olumludur ve kişi zihnin hatalarını (mükemmelleşmeden, gelişimden ve ruhsal evriminden alıkoyacak uygunsuz ya da hayali düşünceyi) yok edebilir. Psikolojik yanlış algılamaları bağımsız ve objektif bir zihinle çabucak ve acısız bir şekilde düzeltebilir. Duygusal ya da bencil nedenlerle inançlarını ve tavırlarını sürdürmez. İkizler Burcu büyük olasılıkla astroloji, tarot, yoga, psişik ve mistik konularla ilgili çalışmaya başlar. Bu alanlarda çok fazla düşünmemişse bile, şimdi ciddi bir şekilde bunlan araştırabilir. Araştırmadan, analizden ve soruşturma-dan zevk alır. Çünkü zihni canlıdır ve dinamiktir. Bilim, elektronik, bilgisayar veya teknoloji alanlarında başarılı olur.

Artık geleneksel düşünceden etkilenmediği için, kişi her türlü keşif, buluş ve yenilikleri yapabilme yeterliliğine sahiptir. Neyin gerekli olduğu, neyin olmadığıyla ilgili sınırlan ve kısıtlamaları sadece görmezden gelir. Eski zihinsel alışkanlıklarından vazgeçer. Kişi eski düşünce alışkanlıklarım bırakır ve etrafmdakileri yeni bir bakış açısıyla görür. Sezgilerine ve zihinsel içgüdülerine güvenir. Medyumik deneyimler ya da deha pınltılan söz konusudur. Kişi detaylarla uğraşma konusunda mükemmelleşir ve sürekli olarak toplumda hareket halindedir, yaşamın çeşitliliğinden ve etrafındaki düşünce farklılığından zevk alır. Entelektüel bireyler ve felsefi ruhlar için memnuniyet zamanıdır. Kişi zihinsel özgürlüğünün tadını çıkarır. Daha çok kardeşlerle, komşularla ve akrabalarla etkileşim halindedir. Yoluna çıkan yeni bilgileri ve öngörüleri alma konusunda heyecanlıdır.

Kişi kendini zihinsel olarak huzursuz, sabırsız ve aşırı duyarlı hissedebilir. Asi bir ruh hali ya da inatçı bir tavrı olabilir. Bu yıllar boyunca, ayrım yapma ve seçme yeteneğine sahip olacaktır. Olayları yeni bir şekilde algılama, yabancı bilgilere dalma, kişinin günlük hayat felsefesini, davranışlarını ve inançlarını yeniden yapılandırma fırsatı söz konusudur.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz  1. Buğu dedi ki:

    OĞLAK BURCU: Arası çok iyi: Boğa, Başak İyi: Kova, Balık, Akrep, Yay Kötü: Koç, Yengeç, Terazi Ne iyi ne kötü: İkizler, Aslan süper site tşk.

  2. Navy Smilers dedi ki:

    Bir ikizler burcu kadini buraya mutlu oldugunu iceren bir tweet attiktan 20dk sonra yine bu mecrada biseylere sitem edebilir……… tşk.


İsim: *

Mail: *

20 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)