İkizler burcu kadını

İlkbaharın hava grubu burcu olan İkizler kadını rüzgârın da ilk kızıdır. Tıpkı ilkbahar havası gibi tatlı esintiliyken, bulutları toplayıp sağanak yağmur getiren hava gibi hızla değişebilen bir özelliğe sahiptir. Meraklı ve muzip bir çocuk gibi etrafının dikkatini hemen çeker. Cıvıl cıvıl bakan gözleriyle ortamı bir radar gibi izler. Hoşsohbet ve neşeli olduğu için etrafına kadın-erkek her yaştan insanı toplar. Esprileriyle ortama neşe saçar. O adeta bir muhabbetkuşu misali her konudan bahseder. Olayları sözcüklerle süsler ve hiç duraksamadan konuşabilir. Şık ve naziktir. Herkesle flört edebilir. Hayat onun için bir oyun bahçesidir. Tabii tüm bu tanımlamalardan onun ciddi olmadığı anlamını çıkarmamalısınız. Sezgileri oldukça güçlü-dür ve duygularını yoğun yaşar. Bir İkizler kadınından hoşlanıyorsanız, ilkönce meraklı biri olduğunu, aklıyla hareket ettiğini, sözcüklerin derin anlamını hemen fark ettiğini bilmeli ve bu renkli kadını tanımak için sabırlı olmalı, aynı zamanda çok hızlı düşünmelisiniz.

İkizler burcu şimşek hızında bir düşünme gücüne sahiptir. Leb demeden leblebiyi anladığı için “havai” olarak yaftalanır. Bazı durumlarda onu kararından döndürmek ve inadını kırmak neredeyse imkânsızdır. O daima çevresini şaşırtacak bir şey yapar. İkizler kadını kendince önemli bir sebepten dolayı her beğeniye cevap vermez. Eğer sizin hayatınızı kısıtladığını hissederse yolunuzdan çekilmek adına geri adım atar. İkizler kadını kıskançlığını belli etmekten pek hoşlanmaz ve başka bahanelerle surat asabilir, anlaşılmayı bekler. İkizler kadını, İkizler erkeğinden farklı olarak sevdiğiyle birlikte ahenkli bir yaşamı arzular. Tartışmalardan, çekişmelerden, özgürlüğünü kısıtlayan baskılardan hiç hoşlanmaz. Cazibesi yüksek olan İkizler kadınını her kılıkta ve her yerde görebilirsiniz; o adeta on iki burcun kadınından izler taşır. Kitap okurken bir yandan da müzik dinleyebilir; yemek pişirirken nakış işleyebilir, resim çizebilir ya da telefonla konuşabilir.

Çok yönlü, kıvrak ve hareketli bir İkizler kadınını yaralayacak davranış, aklının hafife alınması ve başına buyruk tavırlarından dolayı ona güvenmediğinizi anlamasıdır. Aklı ve özgürlüğü onun duygularını temsil ettiğinden aklının küçümsenmesi duygularının küçümsenmesi anlamına gelir ve bu onun kırmızı çizgisidir. Tuzak sorulu bir bilmece gibi olan bu kadının sevgiliniz olmasını istiyorsanız, onun aklını kurcalayacak konular bulmanız gerekir; böylece bu kadının önce beyni ve aklı size âşık olur.

ikizler Burcu Özellikleri Video - Burclar.Net

 

 

Bir önceki yazım: İkizler Burcu Yorumu
İsim: *

Mail: *

18 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)