İkizler Burcu Gezegensel Burç Yorumu

TRANSİT SATÜRN NATAL GÜNEŞ ÜÇGEN YA DA ALTMIŞLIK AÇI

Transit Satürn natal Güneş’le üçgen ya da altmışlık açı yaptığında,İkizler Burcu  kişi amaçlı, odaklı ve verimlidir. Ün, şöhret ya da geçmişte çok iyi yerine getirdiği profesyonel görevlerden dolayı terfi alabilir. Kişinin organizasyon ve yöneticilik yeteneği artar ve fikirlerim daha fazla mücadele etmeden ya da gerilmeden gerçeğe dönüştürür.

Formu ve yapıyı her zamankinden daha iyi anlar. Bu nedenle,İkizler Burcu   kişi dürtülerine göre hareket ederse, bu transit özel bir başarı dönemini gösterir. Uzun süreli kariyer planlaması için mükemmel bir zamandır. Kişi güvenli ve gerçekçidir. İş ve politika konulan olumludur ve patronlanyla, otorite olanlarla ve güçlü kişilerle ilişkileri başanlıdır. Devletle olan işleri yolunda gider.

Yaklaşık iki ay süresince (dokuz ayda üç kez de olabilir) kişi sabırlı, disiplinli, sorumlu ve hoşgörülüdür. Yaşamın bu yüksek niteliklerim benimsediği için, hayatı kolay, zarif ve ağırbaşlıdır. Acil durumlardan, çatışma ve krizlerden dolayı üzülmez. Zorlu durumlar artarsa, kişi onlarla usta ve etkili bir şekilde uğraşır. Liderlik yeteneğim kullanır. Bilgelik, ihtiyat ve akıllılık şimdi karakterinin doğal özellikleridir.

İkizler Burcu  Kişi babasından yarar görür ve onunla ilişkisi yolunda gider. Bir kadm, bu transitte hayatındaki erkeklerden yardım görebilir. Kişi sıkı çalışır ve harika ilerleme kaydeder. İtiraz ya da şikayet etmeden görevlerini yerine getirmeye isteklidir. Girişimlerinde başanlıdır.

Transit üçgen açı,günlük burçlar için altmışlık açıdan daha güçlüdür. Transit altmışlık açı yukandaki etkilerin gerçekleşme fırsatım gösterir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

20 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)