İkizler Burcu Falı

astroloji_burc-390x245
Transit Pluto natal Venüs’e üçgen ya da altmışlık açı yaptığında, kişi aşkın sunması ge-reken sevinçleri ve en büyük neşeyi yaşar. Var olan ilişkisinde ya da yeni aşk ilişkisinde sa-dakat, adanma, saygı, derin bir şefkat ve yoğun bir samimiyet yaratır. Kişi geçmiş yaşamda tanıdığı bir sevgiliyle karşılaşabilir ve kaderinin sonsuza dek onunla birlikte olmak oldu-ğunu düşünebilir. Kişi aynca derin, güçlü, ünlü ve son derece ruhsaldır. Son derece tahrik olmuştur ve harika cinsel deneyimleri vardır. Karşı cins için çekicidir ve kendisinde çekici, büyüleyici bir özellik vardır. Partnerine karşı çok anlayışlı ve ruhsaldır.

Kişi duygusal, romantik, yaratıcı ve etkileyicidir. Güzelliği tam anlamıyla takdir eder. Estetik algılan yüksektir. Şimdi en iyi sanat çalışmalarından birkaçım çıkarır. Şimdiki sanat çalışmalan sadece derin ve yoğun değildir, aym zamanda kabul görür ve beğenilir. Kişi mutludur. Yaşamın tatlılığının hazzma varır. Daha çok sinema, oyun, konser ve diğer tür eğlencelere gider ve deneyimlerinden büyülenir. Popülerdir ve sosyal yaşamı yolundadır. Finansal iş görüşmelerinde şanslıdır ve aniden büyük paralar kazanabilir. Hediyeler, güzel nesneler, mücevher, lüks ve sanat eserleri alabilir. Ya da gardırobunu yemden oluşturabilir.

(Pluto’nun hangi burca transit yaptığına bağlı olarak) bu birkaç yıllık dönemde kişi aşkı hafife almaz. Hisleri yoğundur ve tutkuları yukarı tırmanır. Yine de duygularının kontrolü tamamen ondadır ve objektifliğim ya da dengesini kaybetmez. Zeki ve içten bir partner bulur. Aşkm gerçek anlamım öğrenir. Yaratıcılığı güçlüdür.
Transit üçgen açı, transit almışlık açıdan çok daha güçlüdür. Transit altmışlık açı yukandakilerin gerçekleşebilmesi için bir fırsat olduğunu gösterir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

16 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)