İkizler Burcu Fal Bak

images
Transit Pluto natal Venüs’le kare ya da karşıt açı yaptığında, kişi aşırı yoğun tutkuları yüzünden aşk hayatında zorluklar yaşar. Uyum ya da arkadaşlık bağından çok, fiziksel çekime dayalı partnerler seçer. Duyguları güçlüdür. Saplantılı ve zorlayıcı davranış sergi-leme tehlikesi vardır. Şu anda başlayan aşk ilişkileri nadiren uzun ömürlüdür. Bunlar daha çok fırtınalı ve oldukça erotik olur. Kişi, doğası kendinden oldukça farklı olan geçici sev-gililere çekilir. Partnerleri de derin, güçlü, baskıcı ve manipülatif olabilir. Ya da ruhsal, ünlü veya ‘hırslı1 olabilir. Kişi, küstah bir eş tarafından kullanılabileceği bir ilişkiye karşı kendim korumalıdır.

Kişi şu anda, olağandışı derecede hassas ve savunmasızdır. Çok daha şiddetli bir şekilde reddedilme hisseder. Aşkta karmik deneyimleri olur ve şimdiki koşullar ona aşk ha-yatındaki psikolojik komplekslerle ve sağlıksız davranışlarıyla yüzleşmek üzere rehberlik eder. Sevgilisi onu büyüler ve ilişkisindeki objektifliğini kaybeder. Karşı cins için aşın çe-kicidir. Kişi evliyse, eşiyle büyük karşıtlıklar yaşar. Ayrıca, kendim o kişiye karşı boş yere kıskanç ya da sahipleniri hisseder. Bazı durumlarda kişi evlilik dışı birinin esiri olur ve evlilik dışı yoğun bir ilişki yaşar, ki bu ilişki kişinin ödeyebileceğinden daha fazla acı ve karmaşa getirir.

Kişinin seks güdüsü her zamankinden daha güçlüdür. Kendini özellikle seksi hisseder. Aynca birkaç yıllık (Pluto’nun hangi burçta olduğuna bağlı olarak) bu transitte, cinsel olarak deneyseldir. Kişi güçlü ve hareketli bir sanatsal iş çıkarır, ancak hak ettiği beğeniyi kazanmakta zorluk çeker. Onu tatmin etmeyen durgun bir ilişki yaşıyorsa, bağlanın koparmaya ve kendi yoluna gitmeye karar verebilir. Bu transitte, ne olursa olsun, kişinin sevme yeteneğim dönüştürmek için bir fırsata vardır. Sağlık açısından boğaz, böbrek, deri ve üreme sistemi tehlike altındadır. Venüs parayı simgelediğinden, kişinin şu anda mali sorunlan olabilir. Spekülasyon ve çabuk zengin olma planlarına karşı dikkatli olmalıdır.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

15 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)