İkizler Burcu Doğum Haritası

astİkizler burcu doğum haritası büyük ölçüde kariyer odaklıdır ve üç yaşından beri televizyon ekranlanndadır. Doğum haritası çok güçlü olduğu için, iyi konumlanmış ve iyi açı almrş her hangi bir gezegenin buktisinde tanınmışlık kazanabilir. Taxi Driver için ilk Oscar ödülü adaylığıyla onurlandınldığı alt dönem olan Jüpiter bukti çok olumludur, çünkü doğum haritasında Jüpiter özellikle güçlü ve benefiktir. Jüpiter güçlüdür çünkü köşesel bir evdedir ve benefik Ay tarafından bir derecelik açı içindedir.

Ay doğası gereği benefiktir ve bir doğum haritasındaki en iyi ev olan dokuzuncu evi yönettiği için daha da benefiktir. Bu yüzden, Jüpiter’e mükemmel bir açı yapar ve Jüpiter buktisi Jüpiter’in bütün özellikleriyle ilgili olumlu sonuçlar getirecektir. İkizler burcu doğum haritasında, Jüpiter ikinci evi (para) ve beşinci evi (sanat) yönetir. (Hint astrolojisinde beşinci ev resim ve el işini gösterirken üçüncü ev müzik, dans ve tiyatroyu gösterir.) Beşinci ev aynı zamanda poorvaputıya veya geçmiş yaşam kredisidir.

Jüpiter geçmiş yaşam kredisi evini yönettiği ve çok iyi açılan olduğu için, Jüpiter dönem ve alt dönemleri boyunca İkizler burcu doğum haritası geçmiş yaşamlarında sarf ettiği çabalar sonucu büyük yararlar elde eder. Jüpiter dördüncü evde olduğu için, geçmiş yaşam kredisi büyük ölçüde toprak, evler, arabalar, yatlar, mutluluk ve benzeridördüncü ev konularıyla ilgilidir. Özetle, Jüpiter dönemleri İkizler burcu doğum haritası sanatsal kazançlar, mutluluk, bol miktarda para, güzel evler, arabalar, yatlar ve bol miktarda mülk getirir. Jüpiter din, felsefe ve yükseköğrenimin gezegeni olduğu için, Jüpiter dönemi veya alt dönemi deneyimlediği her zaman bu alanlarla ilgili yarar sağlayacaktır.

Bir önceki yazım: DOKUZUNCU EVİ YÖNETEN VEYA YAY BURCU OLAN  1. tülin dedi ki:

    28/05/1985 kadın


İsim: *

Mail: *

15 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)