İkizler Burcu Aylık Fal Bakımı

dort-4-element-su-toprak-hava-ates-sembol
Transit Neptün natal Ay’la kavuşum yaptığında, kişi güçlü duygular, şefkat ve hassasiyetin sürekli olduğu bu dönemde, tüm duygusal şuurlarım ve deneyimlerim kaybeder. Başkalarına derin bir şekilde bağlandığım hisseder. Elinden gelen her şekilde yardım etmek ister. Yine o kadar hassas ve duyarlıdır ki, stresle, zorlukla, mücadeleyle ve pratik olaylarla iyi başa çıkamaz. Her zamankinden daha fazla yaşamın acımasızlığım hisseder ve başka-larının düşünce ve hükümlerinden kolayca etkilenir. Ayrıca güçlü, bazen ezici karamsar ruh hallerine ve duygulara maruz kalır.

Bu, sevgi deneyimi yoluyla önemli bir kendini keşif ve kişisel büyüme getiren çok derin bir transittir. Hissin amacı, sevgiyi deneyimlemektir -romantik olan değil, mutlak veya sonsuz kutsanmış olan sevgiyievrenin gerçek doğasım. Bu yaklaşık iki yıllık dönemde Neptün’ün Ay’a yaptığı ikiyle dört ay süresince tekrarlanan transit boyunca, kişinin duygulan en saf hisleri ve sonsuzluğu algılamak, yaşamın daha rafine bir düzeyim deneyimlemek üzere genişler.

Yine de, doğal olarak, insanoğlunun deneyiminin bu üst durumu, ilerleme ve arınma için bilinçaltındaki doğal ve sağlıklı olmayan her şeyi yüzeye çıkarır. Böylece, kişi özellikle yüksek derecede gelişmiş olmadıkça, duygusal özgürlük ve arınmış bir algı deneyimlemeden önce, muhtemelen büyük ölçüde kafa karışıklığı, içsel kargaşa ve yönünü kaybetme duygusu yaşayacaktır. Bununla beraber, bu dönem bittiğinde, kişi duygusal ih-tiyaçları ve onlann doyurulması konusunda çok şey öğrenmiş olur. Önceden farkında olmadığı derin duyguları yaşar ve ona en derinden dokunan konuları keşfeder.

Kişi bu transitten önce duygusal olarak bastırılmış veya dürüst olmamışsa, o zaman bu dönemi oldukça rahatsız edici bulabilir, ama gelişimi ve olgunluğu için bir o kadar da değerli olduğunu görebilir.

Kişi güzelliği, kültürü ve diğer tüm sanatları takdir eder. Hayal gücü verimlidir ve yaşamın yüksek gerçeklerine açıktır. Astroloji, yoga, metafizik veya mistisizm ile ilgilenebilir. Özellikle rüya analizinde veya bilinçaltı zihinle uğraşan herhangi bir uygulamada başarılı olur. Kendini Tann’ya daha bağlı hisseder. Bu nedenle dinden ve ruhsal öğretmenlerden son derece zevk alabilir.

Evle ilgili konular pek olumlu değildir. Kişi annesiyle ya da kadınlarla tuhaf ve beklenmedik sorunlar yaşayabilir. Hayatında kadınlar tarafından aldatılmamaya dikkat etmelidir. Olumlu yandansa, kişinin karısı veya annesi ruhsal, dindar veya sofu olabilir. Kişi özellikle kolay aldaülabilir. Onu kullanmak isteyen insanlar için kolay lokmadır, çünkü hisleri o kadar kuvvetlidir ki, sağduyu ve yargı gücünü unutur.

Bir şekilde, fiziksel olarak hassas ve kırılgandır. Her zamankinden daha çok hastalıklara açıktır. Karmaşadan, stresten, zorluklardan, ağır koşullardan, uyuşturuculardan ve alkolden uzak durmalıdır. Bolca dinlenmeli, bozuk yemeklerden, kimyevi bağımlılıklardan ve zehirleyici maddelerden uzak durmalıdır. Uzun meditasyon, derin düşünme ve inziva için en iyi zamanlardan biridir. Mükemmel ruhsal deneyimleri olur ve kendim Tanrı ve doğayla bütünleşmiş hisseder. Yine de dünyadan kaçmak için güçlü bir arzu duyar. İçgüdüleri ve sezgisi eskisine göre çok daha keskindir. Haberci rüyalar ve vizyonlar görebilir.

Ev ortamı kötüleşebilir, bozulmalar olabilir. Kişinin evinde gaz, benzin veya su sızıntısı başlayabilir ve havuzu varsa onunla ilgili sorunlar yaşayabilir. Bazı bireyler bu transitte tembelleşebüir veya aşın pasif olabilir. Bazılarının gözleriyle ve beden sıvüanyla ilgili sorunlan olur.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

11 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)