İkizler Burcu Aşk Hayatı

TRANSİT URANÜS NATAL MERKÜR ÜÇGEN YA DA ALTMIŞLIK AÇI

Transit Uranüs natal Merkür’e üçgen ya da altmışlık açı yaptığında, İkizler Burcu kişinin yaratıcılığı, dehası ve ilhamı artar. Kişi yeni fikirlere, felsefelere ve ilgi alanlarına açık olur. İlham veren, ufuk açıcı insanlarla tanışır ve özellikle çevresine ve artan fırsatlara karşı alıcıdır. Günlük hayatında alışılmadık şekilde etkilidir, çünkü zihni çok berrak ve objektif şekilde çalışır. Meraklıdır ve ışık hızında öğrenir. Canlı, enerjik ve zihinsel olarak neşelidir. Uzun zamandır görüşmediği akrabalan veya arkadaşlarıyla iletişim kurar.

Bu dönem yazarlar, öğretmenler ve eğitmenler için mükemmel bir zamandır. İkizler burcu  kişi kendini ifade etmek için mükemmel kelimeler bulur. Özellikle halkla ilişkiler veya reklamcılıkta iyidir. Yaratıcı ve beceriklidir ve bulmaca ya da problemleri çaba sarf etmeden çözer. Keşifler ya da işlerini, günlük yaşamındaki aktivitelerini hızlandıracak yeni buluşlar yapar. Verileri nasıl işleyeceğine ve bilgiyi nasıl yayacağına odaklanır. Daha fazla özgürlük ve içinden geldiği gibi davranabilme alanı yaratmak için rutinini değiştirir. Birle dört aylık bu süreçte (dokuz ayda üç kez olabilir) kişi koşullar ve çevresi yüzünden çıkmaza girmez ya da sorumluluk altında ezilmez.

Şimdi bir hayli yolculuk yapabilir. Yeni bir araba, yat ya da başka bir taşıt alabilir. Meşguldür ve komşularıyla ve kardeşleriyle iyi geçinir. Yeni bir kayıt cihazı, bilgisayar, müzik seti, kelime işlemci veya hayatım daha esnek ve zevkli hale getirecek herhangi bir ekipman alabilir. İkizler burcu  kişi astrolojik, metafizik ve okült konulara karşı alıcıdır. Şu anda çok sezgiseldir ve geleneklerden ya da dogmalardan çok daha az etkilenir. Bilimsel girişimlerden kazanç elde eder. Anlaşmaları görüşmek ve sözleşme imzalamak açısından iyi bir zamandır. İkizler burcu  kişi her türlü bakış açışım, fikrini kolay satar.

Transit üçgen açısı transit altmışlık açıdan çok daha güçlüdür. Transit altmışlık açı yukandakilerin gerçekleşmesi için bir fırsatın olduğunu gösterir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

15 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)