İkizler burcu 2015 parasal tahminlerimiz

ikizler_715803250Oğlak burcunda 2015’i geçirecek olan Jüpiter başkalarının kaynaklarından yararlanmanız için elinden geleni yapacak. Jüpiter’in gerileme dönemlerine göz atmayı unutmayın! Gerileme günlerinde telif, ikramiye, nafaka, piyango, sigorta gibi ödemelerin size ulaşması mümkün olmayabilir. Bunun yanı sıra aşırı risk almak isterseniz Jüpiter kazanca değil, kayıplara sebep olabilir. Anahtar kelime: Aşırılıklar! Her türlü aşırılıktan 2015 boyunca uzak kalmalısınız.

8 Ocak 2015’de Oğlak burcunda doğan Yeniay, yılın ilk günlerinde ilk şansı başkalarının parasından yararlanmanız için sunuyor olacak. Bu sırada burcunuzda gerileyen Mars, enerjisiz, keyifsiz ve cesaretsiz hissetmenize hatta kendinizi suçlamanıza, kızgınlıklar geliştirmenize sebep olacak. Bu sırada banka hesabınıza eklenen paralar keyfinizi bir parça olsun yerine getirebilir sevgili îkizler. Jüpiter’in de katkılarıyla şans oyunlarında talihiniz gülebilir.

3 Temmuz 2015, 15 gün öncesinden sonrasına dek olan dönem bir başka şanslı tarihiniz olacak. Yengeç burcunda doğan Yeniay uzun bir süre çeşitli fırsatlarla karşılaşmanızı sağlayacak. Yeniaylar yeni başlangıçlar demektir. Yeni bir gelire bu günlerde sahip olacaksınız. Bu alan çalışarak kazandığınız paraları simgeliyor. Bu kez maaş almaya başlayabilir ya da zam görüşmesinin avantajlı tarafı olabilirsiniz. Venüs de aynı alanda yol aldığı için kesinlikle avantajlı olacağınızı söyleyebilirim. Yaratıcılığınızı kullanıyorsanız Venüs sizden yana olacak. Eğlence sektöründe ya da organizasyon işlerinde çalışıyorsanız da Venüs’ün kol kanat gerdiği gruptansınız demektir.

17 Temmuz 2015’de, Oğlak burcunda Dolunay oluşacak ve 5 gün öncesinden sonrasına dek sizi etkileyecek. Bu, kredi talebinizin nihayet kabul edilmesi, miras alacaklarınızla ilgili davanın sonuçlanması anlamlarına gelebilir. O sırada yöneticiniz Merkür de para alanına enerji aktarıyor olacağı için mutlaka bir sözleşme yapacağınızı öngörebiliriz. Güneş ve Merkür’ün enerjisi sözleşmeler açısından akılcı davranabileceğinizi, kendinize fazlasıyla güveniyor olacağınızı vurguluyor.

27 Aralık 2015’de yılın son günlerinde bir kez daha şans kapınızı çalacak. Oğlak burcunda doğan Yeniay, Aralık başından Ocak 2015 ortalarına dek şanslı bir süreci yaşamanızı sağlayacak. Bu kez tam 6 gezegen başkalarının parasından yararlanma alanınızı ışıkla dolduracak. Plüton, Jüpiter, Merkür, Ay, Güneş ve Mars. Güç, cesaret, eneıji, atılganlık, şans, duyarlılık, sezgi ve akıl! Neye ihtiyacınız varsa yanı başınızda bulacaksınız sevgili İkizler. Başkalarının parasından yararlanma açısından 2015’in en şanslı burcusunuz!

Yılın son günlerinden 2015’a taşan bu fırsat muhtemelen önemli bir süreci başlatacak. Hayatınız, bakış açınız, yaşam tarzınız ve felsefeniz değişecek. Buna küllerinizden yeniden doğmak denilebilir. Yaşam ötesi konular, ameliyat, cinsel de neyimler de aynı alanla ilişkilidir. Bu dönemde yaşayacaklarınız hayat defterinizde önemli tarihler ve olaylar bölümünde başköşeye oturabilir. Bildiğiniz gibi yaşam ektiklerinizi toplama sanatıdır. Aralık başı yaklaşırken ne ektiğinize iyice dikkat edin. 6 gezegen sizi desteklerken eli boş beklemeniz ne onları ne sizi mutlu etmeyebilir. Piyango alın, telif talep edin, prim isteyin, bir şeyler yapın. Ama önce hazırlanın!  1. Dursun YİĞİT dedi ki:

    Parasal sıkıntım var çok yerde icralık oldum yoğunlaşan enerjim yok bunaldım rahatlatan bir açıklama varmı


İsim: *

Mail: *

17 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)