İkizler burçları için 2015 kariyer yorumu

ikizler_715803250Kariyer alanınızda 2013 yılından bu yana yol alan Uranüs, sürekli değişiklikler yaratıyor. 2015’de de değişimler sürecek. Rutinden ve sürekli aynı ortamda aynı havayı solumaktan nefret eden İkizler için ellerinde olan ya da olmayan her türlü değişim makbuldür. İlerlemek değişime bağlıdır.

2015’de özellikle Mart ayında Uranüs’ün Jüpiter’le kuracağı muhteşem açı, telif, ikramiye, prim, sigorta ödemeleri gibi kazançlarınızın artması ve hak ettiğiniz ödemelerin nihayet yapılması anlamını taşıyor. Aynı yararlı süreci Mayıs 2015’de yaşayacaksınız. Haziran’dan itibaren Uranüs gerilemeye başlayacak ve ilerlemesini istediğiniz işler duracak. Atamanız yapılmayabilir ya da söz verilen fırsatlar sunulma yabilir. Bu dönemi araştırmak, yapabileceklerinizi planlamak ve daha fazla veri toplamakla geçirmelisiniz.

Kasım ayında önce Satüm Uranüs karşıt açısı yaşayacaksınız. Birdenbire otoritelerle karşı karşıya kalabilir, istemediğiniz değişikliklere zorlanabilirsiniz. Kariyerinizde şimdiye dek hazırladığınız her türlü yenilik girişimi aileniz veya ev hayatınızdaki aksaklıklar nedeniyle kızağa çekilebilir. Bir başka ihtimal de ailenizle aranızdaki sorunlar nedeniyle kariyerinizde dilediğiniz ilerlemeyi gösterememeniz veya boşanmanız olabilir. Bu zorlu dönemi çabuk atlatacaksınız sevgili İkizler. Zira; Jüpiter Uranüs olumlu açısı aynı ay içinde sizi birdenbire şanslı bir noktaya taşıyacak. Ardından Uranüs ilerlemeye başladığında önünüzde kimse duramayacak.

7 Mart 2015’de kariyer alanınızda Yeniay meydana geliyor. Oluştukları günden, 15 gün öncesinden 15 gün sonrasına dek etkili olan Yeniaylar yeni başlangıçlar için fırsat sunarlar. Çalışmıyorsanız evlenebilirsiniz, ancak ciddi bir iş yaşamınız ve beklentileriniz varsa, seyahate dönük işler yapıyorsanız ya da yaptığınız iş için sık sık seyahat etmek zorundaysanız bu güzel başlangıç döneminden yararlanmalısınız.

2015’de kariyer alanında çıkacağınız her basamak yeni bir transfer bedelinin hesabınıza aktarılması anlamını taşıyacak.

15 Eylül 2015’de Balık burcunda, yani kariyer alanınızda sert bir Dolunay meydana geliyor. Yeterince sert ve acımasız bir yanınız yoksa bu Dolunay için özel olarak hazırlanmalı sınız. Uranüs’ün ani sürprizleri bu kez hoşunuza gitmeyecek. Ancak değişime direnmezseniz bambaşka bir fırsatla karşılaşacaksınız. Zira yaratıcılık alanınızı enerjiyle donatan gezegenlerin içinde yöneticiniz Merkür de bulunacak.

Daha iyisini yapabileceğinizi dünyaya kanıtlamak isteyecek, sert ve disiplinli bir sürece razı olacaksınız sevgili İkizler. Başarıya giden yol elbette taşlı. Üstelik ebeveyninizle özel olarak ilgilenmeniz gerekiyor. Size önerim mümkünse seyahatlerinizi bu döneme rast getirin. Dinlenmeniz ve gücünüzü toplamanız için yolculuk planları yararınıza işleyecek. Kaybettim dediğiniz anda kazanabilmek için kriz yönetimini öğrenmenize gerek yok! Aşk, kariyer ve aile şeytan üçgeninden sağ salim çıkmak için bu kez yolculuklara ve ruhunuzu eğitecek felsefelere ihtiyacınız var.
İsim: *

Mail: *

10 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)