Hava Gurubu Fal Bakma

2756_sTransit Uranüs natal Neptün’le kavuşum yaptığında, kişi ütopya, yani gerçekleşmesi imkansız ya da ideal olana dair hayallerinin farkına varır ve beş duyunun ötesindeki yüce gerçeğin vizyonlarım görür. Ruhsal konularla ilgilenir ve hayatın metafizik tarafının farkına varır. Sezgileri ve duyguları şu anda çok güçlüdür. Daha yüksek bilinçle ilgilenir ve belki de ilk kez, ilahi olanla bir olma olasılığım görür. Kalbi son derece alıcı ve güvenilirdir. Feragat etme ve kendini adama eğilimi vardır. Birçoklan için bu transit, onların ruhsal hayatlarım sonsuza dek yoğun şekilde etkileyecek önemli bir başlangıç getirir.

Kişi her şeyin mümkün olduğunu öğrenir. Güçlü psişik deneyimleri olabilir ya da ciddi bir şekilde astroloji, tarot, el falı veya okült sanatlardan etkilenebilir. İnsani idealleri ve hedefleri destekleyen dini ya da ruhsal hareketlere maruz kalır. Aniden huzurlu ve uyumlu bir dünya düşünür ve bu vizyonunu gerçekleştirmek ister. Başkalarına hizmet etme fırsatım hoş karşılar. Kişi kişisel arzularının ne kadar önemsiz olduğunu anlar ve daha geniş, daha kapsamlı konularla uğraşır. Evrensel ve sonsuz olana çok daha fazla odaklanır. Özellikle Neptün’ün natal ev pozisyonunun temsil ettiği yaşam alanlarında derinden esinlenmiştir.

Kişinin kaderinde sanat dallarından biri varsa, bunun farkına vanr. Sanatsal enerjisi her zamankinden daha güçlüdür ve hiç olmadığı kadar güzelliği, inceliği takdir eder. Yaratıcıdır, kendini ifade eder ve güçlü bir hayal gücü vardır. Düşünceleri ve eylemleri doğrudan kalbinden fışkırır. Ressamlar, müzisyenler, aktörler ve şairler, birle dört aylık bu transitte (dokuz ayda üç kez olabilir) en esinlenmiş ve en tutkulu eserlerini yaratabilirler. Sihirbaz, fotoğrafçı ve film yapımcıları için harika bir zamandır.

Özellikle Neptün natal haritada kötü etki almışsa, kişi kendini rutin varoluşundan kopmuş hissedebilir ve dünyevi konulardan kaçmak için güçlü bir istek duyabilir. Bu nedenle alkol ve uyuşturucudan uzak durmak önemlidir, bunlar şu anda özellikle zararlı olur. Kişi bunun yerine enerjisini metafizik konulara ve ruhsal disiplinlere yöneltmelidir, çünkü olumsuz yansımalar olmadan daha büyük, daha geniş bir yaşam deneyimi arzusunu bunlar doldurabilir. Sağlık açısından, kişi stresten kaynaklanan hastalıklara ve bozuk yemeklerin, toksin ve zehirlerin neden olduğu rahatsızlıklara her zamankinden daha açıktır.

Kişinin uyku esnasında yoğun ya da haberci rüyalan olur, hatta astral ya da beden dışı deneyimler yaşayabilir. Gelecekle ilgili net vizyonlar görebilir. Bu transitin sonunda kişi insan varlığının en yüksek ideallerinin farkına vanr.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

16 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)