Hava Gurubu Burçları Meditasyonları

Hava Gurubu

Canlandırmayla enerji dönüşümü ve hava elden ele dolaşır. Nefes, dönüşüm için kullanılabilecek bir başka yöntemdir. Listeye rüzgârı da ekleyebilirsiniz. Öfke majisinde hava ile çalışırken depolama zorunluluğu yoktur. Örneğin öfkenizi bir bulut olarak canlandırabilir ve öfkeyi oradan dönüştürebilirsiniz.

Bir dönüşüm başlatın, birer birer öfkenizi Çakralar-dan dışarı çağırın ve sağ işaret parmağı üzerinden dışarı gönderin. Gözlerinizin önünde kafanızın üzerinde uçup durduğunu izledin. Ona dikkatli bakın. Odaklanın ve çalkalanmaya başladığını canlandırın. Saf enerjinin beyaz ışığına dönüştüğünü görün. (Acele etmeyin, hemen de olabilir, saatler de sürebilir.) Ona uzanın ve dokunun; çabucak olan bir güç kabarmaSı hissetmelisiniz. Eğer canlandırmanız tek ise, dönüştürme için yeterli olmaz; yardım için rüzgârın yon değiştirmesini bekleyin ya da ona doğru nefesinizi üfleyin.

Rüzgârın kendi öfkesi vardır ve bu majinize ekleyebileceğiniz bir güç olabilir. Dönüştürmeyi gerçekleştirmek amacıyla bir rüzgâr canlandırma büyüsü ya da rüzgârın gücünü kullanabilirsiniz. Bir kasırganın öfkeyi kuşattığını ve onu saflaştırdığını görün. Bu tür egzersizlerde dersi anlamak için öfkenizi temsil edecek bir sembole ihtiyaç duyacaksınız, belki bu siyah bir nokta kadar basit bir şey olabilir.

Ayrıca bir parça tel ya da ip alarak öfkenizi bağlayabilirsiniz. Öfkeyi ipe yönlendirip, tuzağa düşürerek onu sıkıca bağlayabilirsiniz. İpi/teli, öfkeyi ham enerjiye dönüştürmek için yaktığınız adaçayı dumanıyla tütsüleyebilirsiniz. Sonra düğümü çözün ve enerjiyi serbest bırakın.

Hava Gurubu Burçları Meditasyonları_0.jpg
İsim: *

Mail: *

15 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)