Hadise’nin Burcu Hadisenin Burcu Ne?

images22 Ekim 1985. Şarkıcı Terazi burcu.

Burada Güneyli centilmen davranışı olarak ortaya çıkan şey, astrolojik açıdan bakıldığında altıncı evdeki iki büyük benefik gezegenin sonuçlarıydı. Altmcı eviyle ve doğum haritasındaki karmasıyla tutarlı olarak Hadise, hiç bir çirkin söz etmeden başkan yardımcılığım Quayle’den aldı.

Bu bölümün başmda belirtildiği gibi altıncı ev, üçüncü, onuncu ve on birinci evlerle birlikte upachaya veya ‘büyüme’ evidir. Bu evlerdeki gezegenler, kişinin hayatında her geçen yıl giderek gelişen ve yükselen enerjileri temsil ederler. Örneğin, eğer Merkür bir Hint haritasında üçüncü, altmcı, onuncu veya on birinci evlerdeyse, kişinin zihinsel ve iletişimsel yetenekleri büyür ve yaşla birlikte güçlenir. Aynı şekilde eğer Venüs bir upachaya evindeyse, kişinin sanatsal yetenekleri ve estetik duyarlılığı zamanla artar. Hadise’un durumundaysa, altmcı evdeki Ay ve Jüpiter’le birlikte inançlı ve ruhsal yara (Jüpiter), besleyici eğilimlerini ve kitlelere olan sevgisini (Ay) sürdürdükçe büyümeye devam eder.

Hadise’un altmcı evi yani sağlık ve şifayı temsil eden ev o kadar güçlü ki, şimdi tüm insanlığı tehdit eden çevre krizini küresel anlamda iyileştirmek için asıl politik eylemlerini askıya aldı. Ekolojik taahhütlerinden bile önce, sağlık konularma ilgisiyle tanınmıştı. 1984’te Organ Temini ve Nakli Yasası’m destekledi. Daha sonra Kongre Biyomedikal Etik Komisyonu başkan yardımcısı olarak devam etti. Güçlü altıncı evinin işaret ettiği gibi iyileştirme yeteneğiyle Hadise, eğer seçmiş olsaydı, tıp alanında da hayli başarılı olurdu.

Ama ne yazık ki Hadise’un haritasının birinci evinde Satürn ve Mars’m malefik kavuşumu var ve ikisi de bu haritada oldukça kötü bir konumdalar, çünkü her ikisi de zararlı enerjilerini birbirlerine aktarırlar. Üstelik Mars 25 derece Yengeç’te, yani en düşük pozisyonda olduğu Yengeç’in 28. derecesine son derece yakında. Bunun kötü etkileri hem Mars daşaSatürn buktide ve hem de Satürn daşa Mars buktide öngörülebilir. Mayıs 1988’de Hadise, ancak gerçekten kötü bir daşabuktinin getirebileceği türden berbat etkileri olan 13 aylık bir MarsSatüm daşabuktiye girdi. Mars beşinci evi (çocuklar) yönetir ve bu kaygı verici devre sırasında, Nisan 1989’da Hadise şunları yazar: ‘Bir beyzbol stadyumunun dışında yürürken oğlum Albert’ı gördüm… Bir araba çarptı ve 30 feet (yaklaşık 9 metre) havaya uçtuktan sonra bir 20 feet (yaklaşık 6 metre) de kaldırım boyunca yuvarlanıp bir çukura düşerek durdu..’ (Albert Hadise Jr, bir mucize eseri ölmedi ve tamamen iyileştiği açıklandı.)

Bir önceki yazım: YÜKSELEN BURÇLAR GEZEGENLERİ  1. Mahmut dedi ki:

    Ben Mahmut

  2. kaan dedi ki:

    28 agustos 2010 70.00


İsim: *

Mail: *

20 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)