Gezegenlerin Burçlara Etkisi

Transit Jüpiter, natal Jüpiter’le üçgen ya da altmışlık açı yaptığında, kişi kendim iyimser, umutlu ve şanslı hisseder. Hayat pürüzsüz akar ve kişi sürekli bir huzur, uyum ve bolluk hissine kapılır. Bu transit, fırsatlar ve potansiyel iyi şans getirir. Kişi planlan için harekete geçerken tetikte olmalı ve bu beşle on günlük süreçten yararlanmalıdır. Aksi takdirde, hiçbir şeyi başaramama ihtimali vardır, çünkü aşın rahat ve boş vericidir, halinden memnundur. Kişisel gelişim, ilerleme ve bilinç açıklığı konusunda mükemmel bir zamandır.

Kişinin dini öğretmenlerle, gurular, akıl hocalan ve ruhsal öğretmenlerle olan ilişkisi olumludur. Bakış açışım, felsefi ve dini anlayışım genişletir. Yüksek öğrenim yolunda gider ve yabancı gelenekler, uygulamalar ve kültürler hakkmda ilginç bilgiler öğrenir.

İş ve mali girişimler başarılıdır ve kişinin özellikle önsezileri güçlüdür. Jüpiter natal haritasında iyi konumlanmışsa, kişi kumar ve spekülasyonlardan büyük kazanç sağlar. Kendini coşkulu ve geniş hisseder ve başka ülkeleri ziyaret edebilir ya da kendi çevresinde daha fazla seyahat yapabilir.

Sabırlı, hoşgörülü ve güvenilirdir. Güvendedir. Kendim Tann’ya yakın hisseder ve evrensel düzene inancı vardır. Bu transitin dış dünyada çok az etkisi vardır. Kişinin etkinliği ve başansı, daha çok olumlu tutumlarından, kibir veya bağımlılık duygusunun olmamasından kaynaklanır. Transit üçgen açı, altmışlık açıdan çok daha güçlüdür. Transit atmışlık açı, sadece yukandaki etkilerin bir fırsat olduğunu gösterir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

17 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)