Fal Bak Yengeç

images
Transit Neptün natal Venüs’e üçgen ya da altmışlık açı yaptığında, kişi kendim huzurlu ve mutlu hisseder. Her yerde güzellik görür. Dişil enerjileri artar, güdüleri saflaşır, şefkatli ve sevecen davranır. Romantizm tümüyle olumludur. Kişi yumuşak kalpli, kültürlü, hassas ve zarif bir sevgiliyle karşılaşır. Sevgili aym zamanda ruhsal, mistik ve aşın dindar da olabilir. Bu transitte başlayan aşk olayları saflık, idealizm ve masumiyetle ta-nımlanır. Kişinin partneriyle derin bir birlik deneyimi vardır. İlişkisi kutsal gibidir ve eş ruhunun nihayet geldiğine inanır. Özverili bir şekilde sever ve partnerim memnun edebüecek her şeyi yapar. Mutludur.

Sanatsal girişimlerde mükemmelleşir, buna müzik, film, tiyatro, fotoğrafçüık ve kurgu yazarlığı dahildir. Esinlenmiş, yaratıcı ve olağanüstü derecede özgündür. Fantezi ve illüzyon dünyasını takdir eder. İdealist ve umutludur ve vizyonu genişler. Açık, alıcı ve hassastır. İnancı ve iyimserliği iyi şansa götürür. Şu anda ilişkileri gayet iyi gider, çünkü kişi çok hassastır ve başkalarının hislerinin farkındadır. Sevecen ve sıcaktır. Zarif, büyüleyici ve arınmış çevrelere ve insanlara çekilir. Sosyal hayatı renklenir.

Annesi de dahil, kadınlardan yarar görür. Ev hayatı sorunsuz gider. Kişi kendini son derece yardım sever hissedebilir. İnsani eylemler için gönüllü olabilir. Ruhsal konularla ve yaşamın yüksek gerçeklikleriyle ilgilenebilir. Kişinin kendim Tann’ya adaması yoğunlaşabüir ve dünyevi varoluştan kaçmak isteyebilir. Dini ya da kişisel gelişim uygulamalanyla uğraşırsa, belirli bir ilerleme olduğu kadar, fazlasıyla zevkli deneyimlerle ödüllendirilir.

Transit altmışlık açı, transit üçgen açıdan çok daha güçlüdtir. Transit altmışlık açı yukandakilerin gerçekleşebilmesi için bir fırsat olduğunu gösterir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

15 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)