Fal Bak Terazi Burcu

images

Bu transit genellikle seksenle seksen dört yaş arasında olur. Değişimi, kafa karışıklığını ve ideallerin sınanmasını getirir. Kişi yaşamında izlediği hedefleri düşünür ve onlardan ders alır.

TRANSİT NEPTÜN NATAL NEPTÜN ÜÇGEN YA DA ALTMIŞLIK AÇI Transit Neptün natal Neptün’e üçgen ya da altmışlık açı yaptığında, kişinin esin ve idealizmi artar, özellikle de Neptün’ün natal ev pozisyonunun gösterdiği yaşam alanla-rında. Kişinin bilinci genişler ve beş duyusunu aşan gerçeklere açıktır. Astroloji, metafizik ve okültizmle ilgilenebilir. Ya da meditasyon yapmaya başlayabilir. Dini uğraşlar olumludur ve kişi kendini çok dindar hisseder. Mistik deneyimleri ve büyük sezgileri olabilir. Her zamankinden daha hassas ve savunmasızdır.

Kişisel arzularından daha az etkilenir. Kendini güçlü bir şekilde başka insanlara ve tüm doğaya bağlı hisseder. Şefkatli ve yardımseverdir. Hayır işlerinde gönüllü olabilir. Kişi hobi ya da meslek gereği bir sanatçıysa, şimdi iyi bir ilerleme kaydedebilir. Bu transit ayrıca fotoğrafçılık, film yapımı, müzik, tiyatro, benzin, gaz ve okyanus bilimle (oşinografiyle) ilgili çalışmalar açısından da olumludur. Kişi özgün ve yaratıcıdır. Perspektifi genişler. Bu transit yaklaşık elli dörtle elli altı yaşlarında olur ve kişinin ciddi bir aydınlanma açlığı duyduğu zamanı gösterir.

Transit üçgen açı, transit altmışlık açıdan çok daha güçlüdür. Transit altmışlık açı yukarıdaki etkilerin gerçekleşebilmesi için bir fırsat olduğunu gösterir.

TRANSİT NEPTÜN NATAL PLUTO KAVUŞUMU
Bu transit yirminci yüzyılda doğan biri için henüz gerçekleşmemiştir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

10 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)