Fal Bak Kova Burcu

burçlar-ve-simgeleri

Transit Neptün natal Merkür’e üçgen ya da altmışlık açı yaptığında, kişinin zihni genişler, algılan yükselir ve kavrayışı artar. Kişi kendim rahat, huzurlu ve uyumlu hisseder. Hassas bir zihinsel durumdadır ve özellikle çevresine karşı hassastır. Daha yaratıcı, daha anlamlı ve daha esinlenmiştir. Bu transit sanatsal girişimler için mükemmeldir. Kişi resim, müzik, şiir, tiyatro, sihir, fotoğrafçılık veya film yapımcılığım içeren aktivitelerinde mükemmelleşir.

Eğitimle ilgili konular olumludur ve kişi, özellikle beş duyuya bağlı normal bilinci aşan yeni fikirlere açıktır. Astroloji, yoga, metafizik ve okült sanatlarla ilgilenebilir. Kişi dini ve ruhani uygulamalardan zevk alır. Dua ve olumlu onaylamalar için en iyi zamanlardan biridir. Kişi son derece sezgiseldir. Fazlasıyla psişik deneyimi olur ve bilinçaltı zihninden iç görüler alır. Kendini içe dönük ya da inziva arzusuyla dolu hissedebilir. Stres ve sıkıntıya karşı hassastır. Zor durumlardan, can sıkıcı insanlardan ve karmaşadan uzak durmalıdır. Uyuşturucu, alkol ve şu anda özellikle yıkıcı etkileri olan kimyasallardan uzak durmalıdır.

İyi ve akıcı bir şekilde iletişim kurar. Özellikle hayali ya da kurgusal yazılarda başarılı olur. Şefkatli ve sempatiktir. Başkalarının ihtiyaçlarının ve hislerinin farkındadır ve bundan ötürü akıcı, pürüzsüz ilişkilere sahip olur. Kişi herkes için mutluluk ister ve elinden geldiğince yardıma hazırdır. Masum ve içtendir ve herkesten en iyisini bekler. Bunun sonucu kendini aldatılma, kullanılma ve dolandırılmaya açık bırakır. Gerçek olmayacak kadar iyi görünen bir fırsatla karşılaştığında, ondan daha sağduyulu olan birilerinden tavsiye almalıdır.

Kişiye şu anda kalbi rehberlik eder ve elinden geldiğince her yerde sevgi yaymaya çalışır. Diplomatik, kibar ve etkileyicidir. Farkmdalığmı genişletir ve iyi bir ruhsal gelişim kaydeder.

Transit üçgen açı transit altmışlık açıdan çok daha güçlüdür. Transit altmışlık açı yukandakilerin gerçekleşmesi için bir fırsat olduğunu gösterir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz  1. eylem dedi ki:

    Bekarim acik ogretimde lise okuyorum sinavim bir hafta sonra olucak 19yasindayimkendimi cok mutsuz hisaediyirum

  2. MURAT SEZER dedi ki:

    İŞ VE PARA DURUMUM NASIL OLACAK


İsim: *

Mail: *

10 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)