Fal Bak Akrep Burcu

Kova-burcu

Transit Neptün natal Mars’a kavuşum yaptığında, kişinin gücü, girişkenliği ve irade gücü yok olur. Kendine güveni azalır ve dayanıklılığını ve kararlılığım kaybeder. Kişinin egosu da yok olmuş ya da küçülmüş görünür. Enerjisi ve canlılığı düşüktür ve bozuk yemekler ya da zehirli maddeler yememeye dikkat etmelidir. Bedeni zayıftır ve geçici olarak son derece savunmasızdır. Demir takviyesi ya da kam güçlendiren (sert yeşil, lifli sebzeler tavsiye olunur) ??eyler alması için iyi bir zamandır. Alkol ve uyuşturucu, şu anda son derece zarar vericidir.

Bu transit boyunca kişi kararlı duruşunu korumaya çalışmalıdır. Ekstra görev ya da yeni sorumluluklar almamalıdır. Profesyonel ya da başka türde olan yarışmalar için kötü bir zamandır. Kişi kendim savunmak için güçsüzdür. Başarısızlıktan korkar, kolayca cesaretini yitirir ve depresyona girer. Sıkılgan, kararsız ve şüphelidir. Kendi arzu ve tutkularım başkalarına ifade etmekte zorlanır.

Cinsel isteği fark edilir derecede düşmüştür. Geçici iktidarsızlık geçirebilir. Bazı durumlarda, kişi cinsel fantezilere dalar. Hayal gücü genişler ve erotizmle kutsal olanı eş tutmaya başlar. Cinsel açıdan deneysel olabilir.

Bu transit süresince, kişi iş anlaşmalarında çok dikkatli olmalıdır. Gerektiği kadar organize ve pratik değildir ve kolay aldatılabilir. Ayrıca, güvensizlik ve aşağılık duygularıyla üzülür.

Neptün’ün Mars’a doğrudan transit yaptığı ikiyle dört aylık süreçte (yaklaşık iki yıl tekrar tekrar olabilir) ameliyatlar tehlikelidir. Cerrah dikkatsiz ya da anestezi tehlikeli olabilir. Ameliyat enfeksiyona ya da kan sorunlarına neden olabilir. Mümkünse operasyonların ertelenmesi daha iyidir.

Sanat, müzik, drama, film yapımı veya fotoğrafçılıkla ilgilenen bireyler bu transitten mükemmelce yararlanabilirler. Kişinin eserleri daha yaratıcı, daha renkli ve daha özgündür. Kendi tamtamım yapmakta neredeyse imkansız zamanlar yaşasa da, sanatsal yaratıcılığı artar. Kişi sürekli olarak hayal görür ve fantezi kurar. Ruhsal ve mistik çabalar olumludur. Kişi meditasyonda iyi deneyimler yaşar ve bilinci sıradan sınırları aşar. Ayrıca imgeleme teknikleri için de iyi bir dönemdir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

12 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)