Erkekler İçin Müthiş Tüyolar

icerikYapma dürtünüz geldi ve hızlıca rahatlamaya ihtiyaç duydunuz. Maalesef, etrafı kolaçan etmeden yaptınız ve elleriniz kirli şekilde yakalandınız. Dünyanın sonu değil ama oldukça garip bir durum.

Herkes mastürbasyon yapar. Herkes garip bir yerde veya anda mastürbasyon yapmıştır. Bu felaketten kurtulabilirsiniz ama bu omuzunuzun üstünde taşıdığınız kafayla pratik düşünmeniz ve aptallık etmemeniz gerekir.

ADIM 1 İŞİNİZİ BİTİRİN.

Eğer cephane hâlâ namludaysa yapacağınız en iyi şey, onu ateşlemektir. Tabii eğer sertliğinizi kaybetmediyseniz; eğer öyleyse durun, pantolonunuzu toplayın ve durumla bir erkek gibi yüzleşin. O durumda nasıl mı sert kalacaksınız? Siz sapığın tekisiniz.

ADIM 2 AKLINIZI VE ÖTEBERİNİZİ TOPLAYIN.

Yapılabilecek en kötü şey, telaşa kapılıp olanları açıklamaya çalışmaktır. Adam sizin aksini iddia edişlerinizi dinlemek için orada bulunmuyor. Kuşkusuz böyle şeyler yapmak, o an için hiçte makul olmaz. “Düşündüğün gibi değil” gibi salakça bir şey söylersiniz ama eğer adam sizin yat yarışı falan yaptığınızı düşünecek kadar geri zekâlı değilse, durum tam da düşündükleri gibidir. Üstünüzü başınızı toplarken cesaretinizi de toplayın. Ve dürüstçe söylemek gerekirse, kayganlaştırıcı olarak daha büyük bir şişe güneş yağı bulamaz mıydınız? Kışın uzun geçmesini mi bekliyorsunuz?

ADIM 3 SİZİ YAKALAYAN KİŞİNİN DE SİZİN KADAR UTANDIĞINI AKLINIZDA TUTUN.

Bir adamı yakaladığınızı düşünün. Kıçınızla gülmenizin yanında, muhtemelen hem kendiniz adına hem de eli şeyinde yakaladığınız sersem adına utanacaksınız. Sizi yakalayacak olan kişi de, mevcut durum karşısında kendisini garip hissedecektir. Kadın ya da erkek muhtemelen böyle bir şey hiç olmamış gibi davranmak isteyecektir. Olayların bu yönde gitmesine izin verin.

ADIM 4 O KİŞİYLE BİR DAHA KONUŞMAYIN.

Kolay olsa gerek hiç kimse ortalıkta mastürbasyon yapan biriyle görülmek istemez ama siz yine de asla o kişiyle bir daha irtibat kurmayın. Eğer iş arkadaşınızsa işten ayrılın. Eğer ailenizin bir üyesiyse onu akrabalıktan reddedin ve başka bir şehire taşının. Eğer ev arkadaşınızsa, taşının ama tabii ki siz de onu iş üstünde yakalamadan önce değil. Adalet bunu gerektirir…

DANGALAKLIK ETMEYİN

Eğer mastürbasyon yapmayı aklınıza koyduysanız, arkanızda iz bırakmayın. Bu harbiden iğrenç olur.

Dostça ayrılmadınız ve onu bir daha hiç görmeme ihtimaliniz var. Size uyar, çünkü bu her şeyi daha da kolay bir hale getirir. Temiz bir ayrılık. İşleri uzatmak için bir neden yok. Artık daha fazla boş zamanınız var, bu şehir dışında arkadaşlarınızla biraz vakit geçirmek için uygun bir fırsat olabilir. Onları arayın. Nerede şu kahrolası cep telefonunuz? Ah, şimdi yan bastınız.
İsim: *

Mail: *

13 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)