Enerji Matriksleri

ancient3Bu sırada kafamdaki bazı önemli soruları, örneğin, 12 aşamalı programın neden bazı kişilerin işine yarayıp da diğerlerinin işine yaramadığını ve neden bazı kişilerin dışarıdan destek veya yardım almadan bağımlılıklarından kurtulabildiklerini Grup’a sordum. İşte o zaman Grup bana enerji matrikslerinin ve enerji damgalarının işleyişlerini göstermeye başladı.

Eğer hatırlarsanız, bir enerji matriksinin bizim doğuştan sahip olduğumuz donanım olduğunu söylemiştim. Aslında, o bizim sistemimize bir elektronik devre gibi “örülüdür,” bu yüzden de iyileştirilemez ya da değiştirilemez, sadece ona hâkim olunabilir, olumsuz nitelik olumlu biçimde kullanılabilir. Öte yandan, bir enerji damgası ya bir deneyimin, vuku bulan bir olayın sonucunda ya da sürekli olarak bir başkasının enerji alanı içinde bulunmanın sonucunda aldığımız bir damgadır.

Bu yeni perspektifle alkolizm rahatsızlığına daha dikkatli biçimde bakmaya başladım. İçkiyi kendi başlarına bırakabilenlerin veya bağımlılıklarını yendikten sonra yine alkolik olmadan ölçülü biçimde içmeye başlayanların bu yaşam dersini öğrenmeyi bir enerji damgasıyla kolaylaştırmayı seçmiş olduklarını görmeye başladım. Bir kez o damga iyileştirildiğinde onların realiteleri değişmişti. Şimdi irade gücünün ve diğer geleneksel şifa yöntemlerinin neden her zaman işe yaramadıklarını anlamıştım. Bir enerji matriksi durumunda yanlış bir şey yoktur ve dolayısıyla iyileştirilecek bir şey de yoktur. Bu sadece, ben dahil bazı insanların donanım biçimidir, yani biz bağımlılık donanımına sahibiz.

Olma yaşamdersinde biz bütün olmadığımıza doğal olarak inanırız ve dolayısıyla bütün olmak için kendimize bir şey katmaya ihtiyaç duyarız. Buradaki anahtar güçsüzlüğünü kabullenmekte değil, bağımlılığın bir başka şeye aktarılabileceğini anlamakta yatar. Aslında, bence, 12 aşamalı programın bana bu kadar çok yardımcı olmasının nedeni, benim bağımlılığımı alkolden programın kendisine aktarmış olmamdı.

Bugün, sadece, bana zarar vermeyecek şeylere bağımlı olmama izin veriyorum. Bir zamanlar alkole duyduğum karşı konulmaz çekim şimdi işime (Lightwork) odaklanıyor. Yaptığım işi çok sevdiğimden bazen sabah olsun da çalışmaya başlayayım diye sabırsızlanıyorum. Dünyanın birçok köşesine gidiyor, ruhsal ailemizle buluşuyor, hepsini kucaklıyorum ve kendimi gururla, profesyonel bir Kucaklayıcı olarak adlandırıyorum! Bugün içki içmemeyi seçiyorum. Bu gerçekten benim için artık zor bir şey değil. Son yirmi yılı hiç içki içmeden geçirmemin verdiği destekle, alkole karşı artık hiçbir ilgi duymadığımı dürüstçe söyleyebilirim. İşime karşı, içki içmeyecek kadar çok tutku duyuyorum ve yapacak çok işim var. İçki içmekle ilişkili enerji onun “yararlarının” hiçbirine değmez.

Ne ilginçtir ki, yeni enerjideki birkaç öğretmen ve birçok iyi niyetli kişi, artık iyileştiğimden yine normal olarak içki içebileceğimi söylüyor. Onların iyi niyetli olduklarını biliyorum, ama ben bir şifacı olarak insanların güçlerini onların ellerinden bu şekilde almaya çalışmanın artık uygun olmadığına inanıyorum. Yeni şifacılık/damşmanlık paradigmasında sadece danışan bu kararlan verebilir. Şifacının/danışanın işi sadece hastalann/danışanların bunu yapmalarına olanak vermektir. Gerçek şu ki, şimdi bağımlılık yapısına sahip olmanın benim enerji matriksim olduğunu biliyorum, ama onunla savaşmak veya bu olguyu değiştirmeye çalışmak yerine… ona hâkim olmayı, yani olumlu biçimde kullanmayı seçiyorum.
İsim: *

Mail: *

12 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)