En Ters Ve Sinirli Burçlar

Boğa: Koçlar özel bir öfkeyle savaşırlar. Kaprisli davranışlarının kökeni “kıskançlıktır. Bir kere ikna olduğunda, bir Boğa kararını asla değiştirmez. Onlar da kindardırlar.

Oğlak: Oğlaklar disiplinli, sabırlı ve melodiktirler. Oğlaklar sinirlendiklerinde, gözleri kara olmaya müsaittirler. Oğlaklar öfke nesnelerini yok etmek için aranır ve çoğunlukla kin tutarlar. Buna karşın, harekete geçmeden önce her zaman düşünürler.

Başak: Başaklar sık sık şikayet ederler. Eleştirmek ve şikayet etmekten kendilerini alamazlar. Endişeli olmaya yatkındırlar. Küçük detaylarla ilgilenirken gerçek resmi görmezler.

Balık: Balıklar öfkeye karşı geriye yaslanıp sakin olmayı tercih ederler. Buna karşın bir kere köpürdüklerinde, asabi olurlar. Öfkeli bir Balık şirin değildir ve kesinlikle kin tutar. Balıklar için sorun genellikle yaptığı hareketin değip değmeyeceğine karar vermektir. Onlar duygusal konularda çok düşünmeye yatkındırlar ve çoğunlukla duygusal olarak soğuk görünebilirler. Kararları konusunda çok nadir aceleci davranırlar.

Yengeç: Yengeçler başkalarının öfkelerini üzerlerine alırlar. Kendilerini ya da sevdikleri tehdit altındaysa, yıkıcı saldırılarını yaparlar. Doğalarında değişkenlik vardır ve çabucak mutluluktan öfkeye ve depresyona geçebilirler.
En Ters Ve Sinirli Burçlar_0.jpg  1. nuray uzun dedi ki:

    Para durumum düzelecekmi bir işim olacakmı sevdiğim kişi beni seviyormu?


İsim: *

Mail: *

19 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)