Büyüye İnanıyormusunuz ?

Eğer lanete inanıyorsanız, bu insanlar ve genç cadılar için şaşırtıcı olabilir. Evet bunlar olabilir ve olacaktır. Sevin ya da sevmeyin bela vardır ve büyük bir yıkıcı potansiyeli vardır. Bugün ve size uygun olmayan bir inançtan kurtulma yaşınızda, yerinde olsa ve bir anlam ifade etse bile gerçek acı için kendinizi açabilirsiniz. Size ateş edilirken ateşle karşılık vermeyi bilmelisiniz.

Çoğu drama yıldızı belirlenmiştir. Bazıları sinsidir ve onların dünyalarına girene kadar rol yeteneklerini saklarlar ve her problemin dramatik bir olay olduğu konusunda sizinle uzlaşacaklarından emindirler.

Ruh vampiri, drama yıldızı ve duygularınızı idare etmek isteyenlere müsaade etmemek için, insanlarla uğraşırken her defasında sağ duyunuzu kaybetmenize neden olacak kötü sözler duyduğunuzu hissediyorsanız; kendinize, siz bu lafları söyleyen kişinin patronunuz, anneniz ya da mahkemede yargıç olsa ne yapacağınızı sorun. O zaman ne yapardınız? Cevabınız ne olurdu ve kendi duygularınıza ait çok değerli bir şeyin sahipliğini nasıl kaybetmezsiniz?

Bunun cevabı da basit. Cevap vermeden önce denklemden öfkeyi çıkarın. Saklayın ve pozitif bir tarzda kullanacağınız zaman onunla ilgilenin. Daha da iyisi; onu, sizi etkileyen saldırganlardan engellemek için bir korunak yapmakta kullanın. Bu stratejiye tek istisna saldırı altında olduğunuz süreçtir, o zaman en iyi hareket kendinizi hemen yıkımdan korumanızdır.
Büyüye İnanıyormusunuz ?_2.jpg
İsim: *

Mail: *

12 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)