Büyülenmiş bir insanın tedavisi nasıl yapılır?

indir (2)BÜYÜNÜN TEDAVİSİ

— Büyülenmiş bir insanın tedavisi nasıl yapılır?

— I-lıı iyi tedavi büyüyü bulmak, bulduktan sonra dağıtmak vc onu yakmaktırz’

— Peki bu mümkün olmaz ise Kur’ânî ilaç nedir? Ne okuyacağız?

— Allah ın fazlu keremiyle. Kur’ân la tedavinin birçok türü bulunmaktadır. Kur’ân okumakla, (çok tehlikeli olan) eşler arasını bağkıımı büyüsünü çok rahatlıkla çözchiliriz. Bu tedavi için aşağıda gerekli olan şeyleri temin et: clkri haşlanın kendisi okursa ilaha iyi olur. Okuvaınaz ise bilen bilisi okur. Tedaviden önce teşhis edilmeli, ondan sonra Mustafa Kençur’un tarif eniği şekilde tedavi yapılmalıdır.

‘Mısır ın İskenderiye şehrinde denize alılmış vc on iki yıldan daha fazla bir zamandır devam çimekle olan büyüyü MustaL Kcnçur. Allah ın izniylc bulup imlıa etmiştir. Bıı büyü. iki gencin elenmelerine mani olmak için yapılmışlı. Allah onlara sıla verdi Allah Mustafa Kcnçur Man razı olsun.

a) Arabistan kirazının yeşil yaprağından yedi adet (hurma) al. Bunları taşla veya demirle öğüt.

b) öğütülen yapraklar genişçe ve büyük bir kaba konur, içecek ve vücudun umumunu gusledecek kadar su ilâve olunur.

c) Sağ elin avucunu, içinde öğütülmüş Arabistan kirazı yapraklan bulunan suya koy.

d) Okuma esnasında nefesini ve bir nebze tükrüğünün suya temas etmesi için dudaklarını bu suya değdir.

e) Aşağıdaki âyet-i kerimeleri tavsiye edilen şekilde, hazırlanan bu suya oku. Âyet el-Kürsî, Kâfirim, l’elâk. Nâs. İhlâs. A râf Suresi ndeki büyü âyeti (117-119), Yunus Sûresi ndeki büyü âyetleri (79-82). Tâhâ Sûresi ndeki büyü âyetleri (65-69)

0 Hasta, okunan bu sudan içer. Sonra da bu su ile gusleder. Özellikle bu tedavinin bir hafta devam etmesi daha etkili olur. İhlâslı ve iyi niyetli olmalıdır. Allah ın izni ile büyüden eser kalmayacaktır.
İsim: *

Mail: *

18 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)