Burçların para geleceği

icerikPara bana kendimle ilgili olarak bu dünyadaki her şeyden daha çok şey öğretti. Satürn bizi tüm yanılsamalarımızdan arındırıp gerçekleri ortaya çıkararak gerçek evimize yönelmemizi sağlar. Bu dünyadaki her şey geçici ve fanidir, o yüzden de güvence diye bir şey yoktur. Hepimizin birbirimizle aynı olduğunu, burada kalma süresince sahip olduğumuz para miktarının belli davranışlara neden olabildiğini, bu yüzden paranın kötü çağnşımlara sahip olduğuna inanmaya yönlendirildiğimizi fark edin.

Para enerjidir ve herkes için konfor ve özgürlüğü artıracak bir şey olabilir. Paranın istif edilmemesi, başkalarını kontrol etmek için, güç ya da prestij amaçlı olarak kullanılmaması gerekir. Tüm bu faaliyetlerin arkasındaki dürtü korku ya da yokluktur. Bunun paylaşılması ve fiziksel, duygusal ve ruhsal tüm seviyelerde gelişim için insanları bilgilendirmesi amaçlanmaktadır. Bu farkmdalık kendi zihninizde buna inanıyor olmadığınız sürece yoksunluk diye bir şey olmadığmı fark edenler için mutluluk ve neşe kaynağı olabilir.

Para Gerçekleri Anlama Yolunda Size Rehberlik Etsin!

Üç Bilge Adam aslında astrologdu. Bazıları onların Isa’nın gezegenlerin birleştiği (iki gezegenin aynı anda aynı yerde ortaya çıktığı) bir zamanda, yani yeni bir çağın başlangıcında doğacağını duyduklarına inanır. Burada birleşen iki gezegen Jüpiter ve Satürn’dü. Her iki gezegen de parlaktı ama bu sıradan bir gözün fark edebileceği bir şey değildi. Eğitimli astrologlar olmalarına rağmen Üç Bilge Adam’ın Beytüllahim’de Isa’yı bulmaları biraz zaman aldı.  1. zahide dedi ki:

    aşk konusunda ne kadar şanslıyım merak edyrm ve şans konusunda ne kadar şanslym


İsim: *

Mail: *

17 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)