BURÇLARIN JÜPİTER TRANSİTLERİ

JÜPİTER TRANSİTLERİ

TRANSİT JÜPİTER NATAL GÜNEŞ KAVUŞUMU
Transit Jüpiter natal Güneş’le kavuşum yaptığında, kişi iyimser, coşkulu ve yaptığı her şeyde başarılıdır. Neşeli ve rahattır ve tüm hareketleri bolluk hissiyle desteklenir. Patronlara, devlet memurlarına ya da otorite figürlerine yaklaşmak için mükemmel bir zamandır. Kişi şanslı ve avantajlıdır. Kazalar ve zarardan korunur. Terfi alabilir, kar, maddi kazançlar ve kimle bağlantıya geçerse ondan yardım alabilir. Bu beş ila on gün boyunca (nadiren 60 gün) doğa kesinlikle çabalarım destekler.

Kişinin iradesi güçlüdür ve kendini sağlıklı, canlı ve enerjik hisseder. Geçmişten gelen bir hastalığı varsa, o zaman çabucak ve gayrete iyileşir. Kendim neşeli hisseder ve eline özel ve bol fırsatlar geçebilir. Ün, şan ve onay yakındadır. Erkeklerden yardım ve yarar söz konusudur. Kişi babasıyla çok iyi anlaşır. Bu transiti geçiren bir kadm, aşk hayatında yarar görür. Kişi özgürlük, eğlence ve macera anlayışına sahiptir. Her şeyin iyi gideceğine inanır ve bu nedenle, aldığı tüm risklerde zafere ulaşır. Yeni projeler ve girişimler için iyi bir zamandır. Kişi bu süreçte her türlü anlaşma, pazarlık ya da kontrat planlamalıdır.

Aşın yemeye, içmeye ya da tensel zevklere dalmamaya dikkat etmelidir. Kendim çok talihli ve kazançlı hissettiğinden, tembelliğe karşı kendini korumalıdır. Transit Jüpiter’in Güneş’le kavuşumu gibi önemli bir durumda, kişi iyi şeylerin kendiliğinden olacağı bek-lentisine girmemelidir. Harekete geçmeli ve deyişte olduğu gibi ’su akarken küpünü doldurmalıdır.1 Kişi işinde ilerleme kaydeder ve bu süreçte satış yeteneği önemli ölçüde artar. Liderlik eğilimi genişler ve aniden çok popüler olur. Sosyal hayatı gelişir. Eğitim ve felsefi uğraşları olumludur ve kişi bakış açışım genişletir. Din hakkında kendim daha iyi hisseder ve Tanrı’ya karşı samimi ve tatmin edici bir inanca sahip olur. Eğer şimdi gurularla, ruhani ya da dini liderlerle uğraşıyorsa, hiç unutamayacağı deneyimler yaşayabilir.

Kişi mutlu ve tatminkardır, iyi duygularım ve bereketi paylaşmak ister. Spekülasyon ya da kumar konusunda dürtüsel olabilir, ancak bu konuda dikkatli olmalıdır, özellikle spekülasyonlar bu kısa süreli transitin ötesine geçerse. Güneş doğum haritasında son derece zor durumdaysa, o zaman Jüpiter’in Güneş transiti sadece doğuştan var olan zorlukları veya sorunları artırabilir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz  1. Burcu Vurkac dedi ki:

    JÜPİTER, İkizler burçlarına ve diğer burçların doğum haritasında İKİZLER burcunun yönettiği alanlara şans ve bolluk getirecek. tşk.


İsim: *

Mail: *

19 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)