Burçlar Hayatındaki Daşa Mars Daşadır

horoskopBurclarBurçlar hayatındaki en kötü daşa Mars daşadır, Ay daşayı takip eder ve 2000 yılında başlar. Mars onun haritasında düşüktür çünkü Yengeç burcundadır. Hindular yücelme ve düşük konumlan tam derecelerine daraltmışlardır (örneğin Venüs, Balık’m yirmi yedi derecesinde yücelir ve Başak’m yirmi yedi derecesinde düşüktür, Ay Boğa’nın üç derecesinde yücelir ve Akrep’in üç derecesinde düşüktür, Ve burtun gibi). Mars, Yengeç’in yirmi sekiz derecesinde çok düşüktür ve Foster’m Mars’ı Yengeç’in yirmi beşinci derecesindedir.

Bu, yedi yıl boyunca ciddi sorunlara yol açan kötü bîr konumdur. Düşük Mars konumu yetmiyormuş gibi, Mars malefik Satürn ve Rahu tarafından açı altındadır. En kötü daşa-bukti Mars-Satüm olacaktır, çünkü daşa gezegeni olan Mars o dönemde Satürn’ün bütün zararlı enerjisini alacaktır. Mars birinci evi yönetir ve o kadar kötü konumdadır ki, Mars daşa sırasında Burçlar’m kendine güveni, saygınlığı ve sağlığı çok kolay incinir olacaktır. Görünüşüne zarar veren kazalar yaşayabilir. Sağlığı risk altında olacaktır çünkü Mars altıncı evi yönetir.

Mars kan dolaşımım yönetir, bu yüzden Foster zayıf veya kirli kan nedeniyle oluşabilecek hastalıklara yakalanabilir. Altıncı ev düşmanlan ve rakipleri yönettiği için, Foster düşmanları veya rakipleri tarafından tehdit altında olabilir. Mars dokuzuncu evde olduğu için, dini öğretmenler, spiritüel kişiler ve yabancılarla sorunlar yaşayabilir. Geziler aynı zamanda mutsuzluk getirebilir. Eğer Foster babasıyla konuşuyor olsaydı, onunla ilişkili olarak acı çekebilirdi (Jodie’nin babası o doğmadan önce evi terk etmişti -belli ki iki malefik içeren ve Satürn tarafından açı alan dokuzuncu evin kötü durumu yüzünden). Babanın göstergesi olarak, Güney Hindistanlı astrologlar dokuzuncu evin babayı gösterdiğini düşünürler, Kuzey Hindistanlı astrologlarsa onuncu evin babayı gösterdiğini düşünürler. Babayı dokuzuncu evin veya onuncu evin gösterdiği haritalar gördüm. Foster’m durumunda bu kesinlikle dokuzuncu evdir.

Bir önceki yazım: YÜKSELEN BURÇLAR GEZEGENLERİ
İsim: *

Mail: *

12 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)