Burçlar Astroloji Ve Gezegenler

TRANSİT JÜPİTER NATAL URANÜS KARE YA DA KARŞIT AÇI

Transit Jüpiter natal Uranüs’le karşıt ya da kare açı yaptığında, kişinin radikal, bağımsızlık ve isyankarlık eğilimleri uyanır. Yaratıcı, maceraperest ve enerjiktir, ancak statükosundan dolayı tatminsizdir. Bu nedenle büyük sabırsızlık, huzursuzluk ve değişim zamanıdır. Kişi ilişkilerini, işini ya da diğer meselelerim her zamankinden daha az bir tedbirle bitirmeye karar verebilir. Yanlış yönlendirilmiş iyimserlik ve idealizme karşı savunmasızdır. Son derece anlık hareket ettiğinden, bu süreç zarar verebilir. Kişi dikkatsiz hareket etmek ya da aşın risk almak konusunda dikkatli olmalıdır. Yaratıcıdır ve öngörüsü kuvvetlidir. İnatçı ve söz dinlemezdir. Aurasmda sinir gerilimi hat safhadadır. Heyecan ve uyanma can atar. Az da olsa garip, tuhaf koşullan çekebilir. En büyük değişim ve dalgalanma Uranüs’ün ev pozisyonunun temsil ettiği hayat alanında olur.

Kişi kendi güvenliğim düşünmese de geleceğine odaklanır. Gelişim ve reform ister ve bunlan hemen ister. Ancak denge, ılımlılık ve devamlılıktan yoksundur. Yaklaşık beşle on gün boyunca (nadiren yaklaşık altmış gün) kişinin konsantrasyonu ve yargılama gücü muhtemelen olumsuz etkilenir. Disiplin, kurallar, uygulamalar ve otoriteden dolayı öfkelidir. Felsefe, astroloji, okült çalışmalar ve metafizik bilgisini geliştirir. Yine de bu konularda aşınya kaçmamaya veya fanatik olmamaya dikkat etmelidir. Özellikle ruhsal, mistik, tuhaf ya da garip bireylerden kaynaklı ani, beklenmedik fırsatlar olabilir. Geleneklere son derece karşı veya zamanının çok ötesinde olan insanlarla ilişkileri olabilir. Kişinin sezgisel ve psişik yeteneği ortaya çıkabilir, ancak bu gibi olgulara karşı aşırı tepki vermemelidir.

Bu transit boyunca kişi kendim olduğundan daha şanslı hisseder. Tüm aynntılan dikkatle düşünmediği iş anlaşmalarım ertelerse daha iyi olur. Anı yaşar ve özellikle kişisel özgürlüğünü düşünür. Bölge dışma ya da yurt dışına çıkmak için güçlü bir arzu duyar. Yıldırım ya da elektrik fırtınalan da dahil, her türlü elektrikli konuda dikkatli olmalıdır.

Bir önceki yazım: ASTROLOJİK MANTRALARIN SÖYLENİŞİ  1. astrolog iremSU dedi ki:

    2014 yılında hangi burcu neler bekliyor ? .


İsim: *

Mail: *

13 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)