Bundan Sonra Ne Var?

astroloji-gezegenlerTekâmül sürecimiz şimdi bu kadar hızlı ilerlediğinden, bizim bu bilgiyi hemen bir sonraki tekâmül aşamasına çıkarmak istememiz çok doğaldır. O zaman sonraki sorular şunlar olacaktır:

Biz nereye gidiyoruz? Ve On İki Yaşam Dersi ile ilgili olarak önümüzde ne var?

Ben On İki Yaşam Dersi’nin nispeten değişmeden kalacağına inanıyorum. Sonuçta, onlar bize mağara devrinden günümüze dek çok iyi hizmet ettiler. Ama, yaşamın yedi aşaması ile ilişkimizin değişmekte olduğunu görüyorum. Açıkça, bizim ömrümüz uzadıkça, her bir aşama için yaş parametreleri de değişecektir. Daha da önemlisi, ben aslında bir başka değişimin de meydana gelmeye başladığına inanıyorum. Spiritüel topluluklarda, bu değişim yükseliş olarak tanımlanıyor. Grup’un görüş açısından, yükseliş fiziksel bedenlerimizi bırakıp daha yüksek bir varoluş katma gitmek anlamına gelmez. Daha çok, yükseliş aslında bizim fiziksel formda kalırken yaşam sürecini yeni baştan başlatmamızı gerektirir. Böylece, en sonunda yöneleceğimiz yönün, yaşamın yedi aşamasını aynı enkarnasyonda baştan başlatmayı içereceğine inanıyorum.

Bunu bu ta daha fazla açıklamayacağım. Ancak, size bunun muhtemelen nasıl sergileneceğiyle ilgili bir ipucu vereceğim. Tüm yaşam deneyimlerinizi birer birer ele alıp, hangilerini bir sonraki enkarnasyonunuza taşımak, hangilerini bırakmak istediğinize karar verdiğinizi hayal edin. Şimdiye dek bu bizim hep yaşamın ölümden sonra gerçekleşen yedinci aşamasında yaptığımız bir şeydi.

Şimdiki yaşamımızı bırakmak zorunda olmadan bir sonraki enkarnasyonumuzu plânlayıp tüm gerekli kontratları oluşturmamız mümkün olduğunda bunun nasıl bir şey olacağını hayal edin. Bu şimdiye dek yaşanan en heyecan verici, tekâ mülsel atılım olmaz mıydı?
Bu boş bir hayal ya da varsayım değildir. Ben insanlık için bir sonraki adımın bu olacağına kuvvetle inanıyorum. Bu aşamayı daha ileri götürmek için, bunun ilk kanıtım kendi ömrüm içinde göreceğimiz konusunda bahse bile girebilirim.
Dahası, şimdi dünyamıza önceki kuşaklardan daha yüksek niteliklerle gelen çocukların tam olarak bunu yapmamız için tüm potansiyelimizi aktive edeceklerine de inanıyorum.
Şimdi dünyamıza gelen İndigo ve Kristal Çocuklar insanlığı daha önce hiç görmediğimiz biçimde ileri götüreceklerdir.

Evet, gerçekten de bu Dünya üzerinde yaşanacak en heyecan verici zamandır.
Bu ta size yaşamı farklı bir perspektiften görmenize yardımcı olacak bir hayli bilgi sundum. İnsan deneyimine ruhsal bir açıdan yaklaştım, çünkü Grup bana bu bilgiyi bu açıdan sunmuştu. Lütfen, bu çalışmanın tamamen muktedirlikle ilgili olduğunu aklınızda tutun. Bu yüzden, burada sunulan her şeyi tek gerçek olarak almayacağınızı umuyorum. Onun yerine, her şeyi kendi süzgecinizden geçirmenizi ve sadece kendi kalbinizde yankı bulan bölümleri almanızı rica ediyorum. Ayırt etmenin özü budur. Grup’tan gelen tüm bilginin temeli budur. Bu tan, tutkunuzda dans etmenize ve sevincinizde oynamanıza yardımcı olan tek bir bilgi alsanız bile, o zaman ben bu kitabı yazmaktaki amacıma ulaşmış olacağım.

Son tahlilde, daima şunu hatırlayın: Yaşam harika bir oyundur ve onu oynamanın amacı kendimize tutku ve sevincimizi deneyimleme şansını vermektir!

Bir önceki yazım: DOKUZUNCU EVİ YÖNETEN VEYA YAY BURCU OLAN
İsim: *

Mail: *

10 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)