BOĞA BURCU

BOĞA BURCU JÜPİTER TRANSİTİJüpiter on ikinci evden geçerken kişi daha yüksek bir bilinç ve ruhsal bütünleşme için küçük kaygılarından vazgeçer. Jüpiter on birinci evden geçmiş, en çok istediği arzu ve tutkulan gerçekleşmiştir, olan her şeyi benimser ve tamamlanmışlık duygusu hisseder. Ruhsal ve psikolojik olarak kendini bütün hisseder. Duygusal ve zihinsel sınırlan çözülmeye başlar ve olağan korkularından, kompleks ve bağımlılıklarından daha az etkilenir. Kendini iyileştirme zamanıdır ve geçmişinde onu etkileyen fobilerle ve sinir bozucu şeylerle yüzleşir. Çocukluğundan, hatta belki önceki yaşamlarından kaynaklanan sorunlara bakabilir. Artık doğanın yüce güçlerine inancı vardır ve ihtiyaçlarının doğal süreçte karşılanacağına inanır, bu yüzden sinirlenmez. Huzurludur ve yaşama rahatlama hissederek bakar.

Hayatın amacıyla ilgili daha iyi bir anlayışı vardır. Evrimsel süreci anlar, ruhunu arındırmak ve mükemmel bir varoluş için burada olduğunu bilir Elde etme ve kazanma gibi konularda daha az kaygı duyar. Daha çok ruhsal gelişimle ilgilenir. Dini mutluluk, Tann’yla ilgili araştırma yapmak veya sonsuzluk kavramlan üzerinde çalışmak için mükemmel bir zamandır. Meditasyon, içebakış ve ruhsal özgürlük arayışı oldukça yolunda gider. Kişi manastıra ya da bir inziva yerine kapanmak isteyebilir. Bunu yaparsa, mutlu ve verimli sonuçlar bekleyebilir. Kişi özverili, yardımsever ve yüce gönüllü hisseder. Hastane işlerinde ya da diğer iyi niyetli aktivitelerde gönüllü olabilir. İhtiyacı olan ülkelere yardım etmek için seyahat bile edebilir.

İçgüdüsel olarak evrenle bağlantılı olduğunu hisseder ve ayrı olduğu hissinden annır. Bilinçaltı zihnine ulaşabilir. Doğayla ve kendi içgüdüleriyle temasta olduğu için ciddi zararlara karşı korunur. (Bazı astrolojik metinler kişinin düşmanlarım yeneceğini belirtir). Yaklaşık bir yıl boyunca kendi ruhundaki sırlan ve gizemleri açığa çıkarabilir ve derin ruhsal deneyimler kazanabilir. Sezgisi güçlüdür ve kişi rüyalarının anlamım ve sembolizmini yorumlayabilir. Okült uğraşıları mutluluk getirir ve normal farkındalığın ötesindeki ruhsal boyutları algılayabilir. Aynca özellikle sanat ve müzikten esinlenir.

Hint öngörü astrolojisinde, Jüpiter’in on ikinci evdeki transiti kişinin aydınlanma yolunda büyük ilerleme kaydedeceği anlamına gelir. Ayrıca uzak ülkelere ruhsal amaçlarla seyahat edebileceğim gösterir. Beklenmedik bir borca ya da masrafa girmeden anlaşmalar yapar. İndirimlerden yana şanslıdır. Nihayet, cinsel hazlarm tadım çıkarır ve lüks yataklarda uyur. Jüpiter on ikinci evden geçerken aynı anda dördüncü, altıncı ve sekizinci evlere de açı yapar. Dördüncü eve yaptığı açı toprak alma, yeni bir eve ya da daireye taşınma olasılığını gösterir.

Aynca anneden gelen avantajları ve şansı gösterir. Eğitim derecesi alır. Mücevher, süs ya da diğer lüksleri alabilir. Altıncı eve yaptığı açı kişinin düşmanlarından ya da rakiplerinden dolayı sıkılmayacağını gösterir. Sağlığı da iyidir. Günlük işinden zevk alır ve patronlarıyla ya da iş arkadaşlarıyla iyi anlaşır. Jüpiter’in sekizinci eve bakışı part-nerlerden, vasiyetten, miraslardan gelen parayı ya da havadan gelen diğer kazançları sembolize eder. Kişi astrologlara, el falı bakanlara ya da medyumlara başvurabilir. Veya astroloji veya okült çalışmalarla bizzat ilgilenebilir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz  1. NY dedi ki:

    Boğa burcu olan insanları sevin, çok tatlı oluyolar


İsim: *

Mail: *

10 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)