Boğa Burcu Pluto natal Uranüs

dort-4-element-su-toprak-hava-ates-sembolTransit Pluto natal Uranüs’e kare ya da karşıt açı yaptığında, Boğa burcu çevresindeki dış ya da sosyal güçlerle yükselir ve değişimden geçer. Ani sonlar, yeni başlangıçlar yaşar. Yaşamında, bağımsızlığım ve bireyliğim dizginleyen herhangi bir şeyi yemden yapılandırmak zorundadır. Bu dönem istikrarsızlık ve öngörülemez deneyimler getirir. Bu nedenle esneklik ve teslimiyet çok önemlidir. Kişi isyan etmek ve başkalarım etkilemek için güçlü bir arzu duyar. Yine de aşırı ya da fanatik davranışa dikkat etmelidir. Biraz dengeli ve ölçülü olmazsa başkalarını gücendirir ve sahip olduğu avantajlar ne olursa olsun kaybetmeye mahkum olur.

Boğa burcu şu anda son derece isteklidir. Uranüs’ün natal ev pozisyonuyla yönetilen yaşam alanlarında büyük değişiklikler yaşar. Heyecanlıdır ve birçok yeni ilginin tadım çıkarır. Biraz bağımsızlık kazanır, ki bu da perspektifini genişletir ve anda yaşamasına yardım eder. Deneysel, yaratıcı, mucit ve yenilikçidir. İnatçıdır da. Sabırsız, kararsız davranışlarından ve vaatte bulunma isteksizliğinden ötürü ilişkilerinde acı çeker. Geleneklere, tutucu yöntemlere veya otorite figürlerine çok az saygısı vardır. Sonuç ister ve onları hemen ister.

Gerçeği arar. Yeni fikir ve felsefelere açıktır ve beş duyusunun ötesindeki gerçeklere çekilir. Metafizik, astroloji, yoga ya da mistisizme ilgi duyar. Bireysel, devrimci, enerjik veya asi insanlarla tanışır. Yaşam stilim etkin bir şekilde değiştirebilir. Özgür bir geleceği garantileyecek her şeyi yapmaya çalışır, ancak şevke gelip değerli mallarım ve kaynaklarım yok eder. (Pluto’nun hangi burca transit yaptığına bağlı) birkaç yıllık bu süreçte, Boğa burcu alışılmıştan çok daha fazla stres altındadır. Bolca dinlenmeli, rahatlamalı ve eğlenceli şeyler yapmalıdır. Ayrıca vitamin takviyesi de iyi gelebilir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

17 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)