BOĞA BURCU JÜPİTER TRANSİTİ

BOĞA BURCU JÜPİTER TRANSİTİJüpiter ikinci evden geçerken, kişi bolluk ve değer duygusunun sevincini yaşar. Büyük finansal kazançları ve maddi serveti kendine çektiği için, nerede olursa olsun kaynaklan bulur. Kendi yetenekleriyle somut yararlar sağladığım hissettiği mutlu bir süreçtir. Kişi maddiyata odaklı değilse, o zaman para kazanmak yerine kendi değer sistemi için uygun olan ödülleri elde eder. Jüpiter’in bir önceki (birinci evdeki) transiti boyunca kişi genelde övgü, mükâfat, beğeni aldı ve şanslıydı, çünkü kendine özgü ilahi formunun değerini bilme zamanı gelmişti.

Bu transitteyse fiziksel evrenin sunduğu lütufları deneyimler. Kendini güvende, korunmuş ve ilgilenilmiş hisseder. Eksiklik ya da şüphe duygularmdan dolayı üzülmez. Kendini iyi hisseder ve hak ettiğini almayı umar. Parayla ilgili tüm konularda avantajlıdır ve iş görüşmelerinden, spekülasyonlardan ve mesleki yatırımlarından kazanç sağlar. Maaş zammı, emekli aylığı, burs ya da başka türl?? mali yararlar alabilir.

Hint öngörü astrolojisinde ikinci ev, servetin yanı sıra aile hayatım, eğitimi, bilgiyi, yazıyı yönetir. Bu nedenle, kişi şimdi mutlu ev yaşamından haz duyar ve eğitimini ilerletir. Yeni çalışmalara başlayabilir ya da okula geri dönebilir. Yazarak ya da öğreterek bilgisini yaymaya karar verebilir. Edebi ya da entelektüel mesleklere sahip olanlar için mükemmel bir zamandır. Jüpiter ikinci evden geçerken, aym anda altıncı, sekizinci ve onuncu evlere açı yapar.

Altıncı ve onuncu eve yaptığı lütufkâr açılar, kişinin işinde ve kariyerinde kolayca başarılı olacağı anlamına gelir. Sekizinci eve yaptığı açı, ortaklık ve ortak mali işler yoluyla zenginlik getirir. Kişi çok az bir zorlukla ya da engelle borç para alabilir.

Bir önceki yazım: ASTROLOJİK MANTRALARIN SÖYLENİŞİ
İsim: *

Mail: *

13 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)