Boğa burcu Boğa kadını

Toprak ananın alımlı ve güzeller güzeli ilk kızı. Dişi, sağlam ve toprak gibi bereketli Boğa kadını. Kocaman gözleri, gür ve uzun kirpikleri, ipeksi cildiyle aklınızı başınızdan alıp toprağa kolayca gömebilir. O Venüs gezegeninden aldığı enerjiyle güzelliği tartışma götürmez. Sakinliği, suskunluğu ve cazibesine cazibe katan sesinin buğusu hemen fark edilmesini sağlar. Ayrıca her zaman taze bir kır çiçeği gibidir, egzotik baharat benzeri hoş kokusuyla baş döndürücüdür.

Tatlı dilli ve hoşsohbet olan Boğa kadını çok güzel sofralar hazırlar, yemek ortamını göz alıcı bir dekorla süslemesini bilir. Damak zevki ön planda olduğu için pişirdiği yemeklerin tadı damağınızda kalır. Seçici ve zor güvenen biri olduğundan sizi hemen yaşamına kabul etmesi zor olacaktır. İster arkadaşlık ister aşk ilişkisi olsun önce güvenini kazanmanız gerekir. Elbette toprak elementinin özelliği gereği ağır ve sabit tavırları başlıca özelliğidir. Değişiklikten hiç hoşlanmayan Boğa kadınına ne fikrini, ne kararını ne de evini değiştirmesini önerin, zira kendisine akıl verilmesinden hiç hoşlanmaz. Öte yandan kendisine akıl verilmesinden rahatsız olsa da onun herkese verecek bir önerisi mutlaka vardır.

Boğa kadınının giyim kuşam zevki bir hayli gelişmiştir. Çok zevkli olduğu için değerli mücevherleri sever. Özel tasarım giysileri ve takıları içgüdüsel olarak bulur, kendine de yakıştırmasını çok iyi bilir.

Konforuna düşkün olan Boğa kadınının bundan taviz vermesi gerektiğinde huzuru kaçar, dengesi bozulur. Bu olumsuzluk sağlığına da yansıyabilir. Öte yandan Boğa kadını evini son derece gösterişli eşyalarla ve antikalarla döşemekten büyük keyif alır. Özetle lüks ve konfora düşkün Boğa kadını eviyle ilgili konularda da seçici davranır.

Son derece sabırlı olan Boğa kadınının güvenini sarsarsanız ve babası başta olmak üzere ailesine söz söylerseniz öfkesine katlanmayı da göze almanız gerekir. Hele de aldatılmak gibi bir haksızlıkla karşılaşırsa Boğa burcu kadınının boynuz darbeleri ağır yaralara yol açabilir.

Boğa Burcu Kadını | Sayfa 2 | Kadınlar Kulübü

Bir önceki yazım: Boğa Burcu Aşk Hayatı
İsim: *

Mail: *

17 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)