Boğa Burcu Aşk Hayatı

TRANSİT URANÜS NATAL MERKÜR KARE YA DA KARŞIT AÇITransit Uranüs natal Merkür’ e kare ya da karşıt açı yaptığında, Boğa burcu kişi zihinsel olarak aşın uyarılmıştır. İnatçı ve bağımsızdır ve hızla tartışmalara atlar. Günlük hayatında küçük sorunlar yaratacak güvenilmez, tutarsız insanlarla iletişim kurar. Sözleri tutmak ve sözleşmelerin hakkını vermek için korkunç bir zamandır, çünkü kişi çevresinden çok fazla uyaran alır. Anlaşmalar bozulur ve günlük planlan ve programlan sürekli değişir. Boğa burcu kişi  şimdi denge ve istikrar istiyorsa, zor bir zamandan geçecektir. Hayatı bir günlük olarak değerlendirmeli ve hayatının detaylarım kontrol etme ihtiyacım bırakmalıdır.

Boğa burcu kişi  iletişimde bozukluklar yaşayabilir. Zihni çok hızlı çalışır ve iyi dinlemez. Bir şeyleri iyi düşünmeden karar verir ve bu yüzden kararlarından dolayı acı çeker. Her zamankinden daha çok dik kafalıdır ve çok az sabrı ya da hoşgörüsü vardır. Meseleleri geliştirmek için devrimsel fikirleri vardır, ancak onları hemen uygulamak ister. Kuralları esnetmeyi ya da kırmayı umursamaz. Bazı durumlarda iş yerinde hatalar yapar, çünkü çok acelecidir. Hiperaktiftir ve ilişkilerine zarar verir. Her şeyden önce dobra ya da dikkatsiz konuşarak tüm nüfuzunu zedeler. Boğa burcu kişi  yoğun zihinsel enerjisini yaratıcılığa, yeniliklere ve kendi kendine yaratabileceği gelişimlere yöneltmelidir. Bu dönem bitene kadar başkalarıyla uğraşmayı ertelemelidir.

Yaklaşık birle dört ay boyunca (dokuz ayda üç kez olabilir) bolca dinlenmeli ve rahatlamalıdır. Kişinin sinirleri sınırdadır, ve stres kaynaklı hastalıklara maruz kalır. Duyma ve görme duyusu hassastır. Dikkatini çok fazla yöne dağıtabilir. Zihni yavaşlamadığı için uykusuzluk çekebilir. Kişi ulaşım ya da kendi arabasıyla ilgili sorunlar yaşar. Şimdi her zamanki rutinine güvenemez. Aniden iş ya da kişisel nedenlerle seyahate çıkması gerekebilir. Hayatını karıştıran beklenmedik haberler alabilir.

Boğa burcu kişi  heyecanlı ve düşüncesizdir. Yeni felsefeler araştırır ya da Yeni Çağ seminerlerine katılır. Astrolojiyi, metafizik ve psişik konulan etkileyici bulur. Son derece sezgiseldir ve deha ya da iç görü kıvılcımları deneyimleyebilir. Öğretmenler, yazarlar ve mesleği iletişimle ilgili olanlar, profesyonel aktivitelerinden dolayı heyecan duyarlar. Kişi konsantre olmakta zorluk çeker ve Satürn doğum haritasında güçlü değilse enerjisini disipline etmekte zorlanır. Merkür doğumda zarar görmüşse, kişi zihinsel olarak dengesiz olabilir ya da kendini zayıf, güvensiz, korkmuş veya paranoyak bile hissedebilir.

Kişinin komşuları veya kardeşleriyle sorunlan olur. Öğretmenleriyle veya okulla zorluklar yaşayabilir. Elektronik cihazlara ya da elektrikli olan şeylere karşı dikkatli olmalıdır.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

10 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)