Boğa Burcu Aşk Hayatı 2015

indirURANÜS AŞK ACISI YARATIYOR

Uranüs karşıt burcunuz Balık da, yakın ilişkiler, evlilik, ortaklık alanınızda yıkıcı değişimler yaratmaya, çaresiz hissetmenize sebep oldu. Doğum gününüze göre, geçtiğimiz 3 yıl içinde pek çok değişim yaşadınız. Aşk acısı günlük yaşam 2015’de devam edecek. Başak burcunun son 15 gününde do ğanlar ani gelişen olaylara doğru tepki vermekte zorlanabilir ve aşırı duygusal dönemler yaşayabilirler.

Ayrılıklar, evliliklerin yıkılması, depresyon, sürmenaj gibi ruhsal hastalıklardan korunmak için başınıza gelen değişimlere gönüllü olmalısınız. Uranüs eskimiş yapıları değiştirmekle mükelleftir. Yaşamınızda olmaması gereken, sürmemesi gereken ne varsa, geleceğinize engel olan kim varsa çekip çıkarmanız gerekiyor hayatınızdan. Bunu ya siz yaparsınız ya da Uranüs!

Mars Temmuz ayını burcunuzda geçirecek ve Satürn’le kavuşacak. İki negatif etki bir pozitif yapmayabilir ama iki ayrı güç birer güç yumağına dönüşebilir. Mars enerji ve canlılık verirken, Satürn sakinlik ve dinginlik, sabır ve disiplin sağlamaya uğraşacak. Enerjinizi disipline olmaya yönlendirirseniz başarı yolunda süratle ilerleyebilirsiniz. Amaçlarınıza yönelmeli, başladığınız işi bitireceğinizden emin olmalısınız. Güvenilirlik ve görev bilinci bu dönemde anahtar kelimeleriniz olmalıdır. Durmak ve içine çekilmek gereken zamanları doğru değerlendirebilirsiniz.

Enerjinizi bir amaca kanalize edemezseniz, savrulmanız, saldırganca tutumlar sergilemeniz, huysuzluk ve gerginlik göstermeniz mümkündür. Suçluluk duygusu, engellenmişlik hissi ya da korkular duyumsarsanız, bu birleşimin enerjisini doğru kullanamamışsınız demektir.

Bir önceki yazım: Boğa Burcu Aşk Hayatı
İsim: *

Mail: *

19 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)