Boğa burcu 2015 aşk evlilik hayatı yorumu

2756_s5 Mayıs 2015’de burcunuzda gerçekleşen Yeniay, evlenmek ve yaşam stilinizi değiştirmek için muhteşem bir etki sağlıyor. Ay ve Güneş o anda şans planeti Jüpiter’le üçgen açı yapıyor olacak. Bu gerçek bir şans sevgili Boğa. İnsan yaşamında çok az başa gelebilecek bu fırsatı evlenmek için kullanabilirsiniz. Üstelik Ay ve Güneş’e yöneticiniz Venüs de eşlik ediyor olacak. Gerçek bir aşk ve mutluluk yolunun gül yapraklarıyla bezenmiş halini hatırlatan bu tablo, duygularınızı ve kişiliğinizi sevgiyle ve güvenle ortaya koyabileceğiniz anlamına geliyor.
Gözbebeğiniz Venüs; 6 Ağustos’tan itibaren aşk alanınızı şenlendirmeye başlayacak. Yolculuğu 30 Ağustos’a dek sürecek.

Bu sırada gerçek aşkı nazik, sevimli, dürüst ve son derece titiz bir sevgilide bulmanız olası. Ağustos 2015 oldukça hareketli zira ay içinde hem Ay hem de Güneş tutulmaları oluşacak. Ev ve kariyer, ebeveyn ve evlilik gibi birbiriyle çok ilgisiz konularda birdenbire yaşamınızı değiştiren fırsatlarla karşılaşacaksınız. Görünen o ki hem aşkı hem de sarsıcı deneyimlerinizi peş peşe yaşayacaksınız. Sarsıcı kelimesini okurken sarsıldığınıza eminim! Ani değişimlere açık olmayan Boğalar için sarsılmak başlarına mutlaka felaket gelmesi anlamını taşımaz. Alışkanlıklarından kopmaları öyle zordur ki, yaşam tarzlarını değiştirmeleri bile sarsılmalarına neden olur.

28 Ekim 2015’de Akrep burcunda yani evlilik alanınızda meydana gelen Yeniay, ortaklık kurmak, evlenmek için özel bir tarih. 15 gün öncesinden sonrasına dek şansınız var. Hem duygusal hem duyarlı hem de erkeksi özellikleri olan, tartışmayı seven, atak ve cesur partnerinizle bu günlerde hayatınızı birleştirebilirsiniz.

Satürn yıl boyunca aşk alanınızda yol alacak. Hem disiplin hem de uzun süreli, ciddi ilişkilere eğilim doğuracak. Aşk evinde yol alan Satürn temel olarak bir aşkı tek başınıza yaşamanız anlamını da taşıyabilir. Partnerinizin geçici bir süre sizden uzakta bir yere gitmesi, yalnız kalmanız ve özlem duygularıyla dolmanız anlamına da gelebilir. Güzel olan şu ki, geçtiğimiz yıllarda Satürn Aslan burcunda yol alırken, Neptün ve Jüpiter’le olumsuz açılar kurmuştu ve siz sevgili Boğaları olumsuz etkilemişti. Bu kez hem dostunuz Başak burcunda hem de yıl içinde pek çok olumlu açı altında olacak. Yani Boğalar Satürn’ün olumsuz yanını değil, kaymaklı yanını yaşayacaklar. Bu arada sabırlı ve disiplinli davranacağınızdan kuşkum yok. Özellikle Boğa burcunun ilk 21 gününde doğanlar bu dönemin şansından, ürünlerinden yararla nacaklar.

13 Kasım 2015 yaşam stilinize yenilikler eklemek için seve seve harekete geçeceğiniz bir başka tarih. 5 gün öncesinden sonrasına dek şansınız olacak. Jüpiter şansı ayaklarınızın dibine sererek, Satürn de sabırlı davranmanıza yardım ederek sizden yana olduklarını gösterecekler. Üstelik değişim ve sürpriz haberler planeti Uranüs Dolunay boyunca değişimlere sevinmeniz için mutlu haberler ve müjdeler hazırlıyor olacak. Peş peşe gerçekleşen güzel olaylar hayallere kapılmanızı sağlamadığı sürece, olayları dikkatle izleyerek, yenilikleri kabul ederek ilerleyin sevgili Boğa. Evlenin, nişanlanın, âşık olun. Yaşam size ne getiriyorsa severek kabule din. Pişman olmayacaksınız.  1. Mine sert dedi ki:

    Kocamla evliliğim 2015 de devam edecekmi kocam bana ne gibi süprizler hazırlıyacak

  2. dilara dedi ki:

    Ben boğa burcu kadiniyim sevgilim akrep.. Doğru soyluor bence

  3. ibrahim dedi ki:

    ibrahim 6.5.1969 bekar yaş 46


İsim: *

Mail: *

14 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)