Boğa burçları için 2015 tahminlerimiz

indirSivri dilinizi esprili ve öğretici anekdotlar yazarak kulla nıyorsanız yaratıcı projelere imza atıyorsunuz demektir. Üretkenliğinize yön vermeniz doğru dönemlerde projelerinize başlamanız anlamına gelir. Doğru dönemlerinizi aklınızın bir köşesinde tutun. Doğum yapmak yaratmak demektir. Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bu özel dönemi doğum yapmak veya hamile kalmak için de planlayabilirsiniz.

7 Mart 2015’de yaratıcı projeler ve bebek alanınızı süsleyen bir Yeniay doğuyor. Bu kadar şahane bir Yeniay’a sık rastlanmaz. Şans planeti Jüpiter sihirli dokunuşlarından biriyle büyülüyor ortamı. Şans başınıza konmuş bile. Bu arada değişim gezegeni Uranüs yumuşak bir hareketle sürprizini ortaya çıkarıyor. Düşüncelerinizdeki büyük değişim başlamış bile. Finansal konularda müthiş bir değişim geçiriyorsunuz, aile oluşturuyorsunuz ve aniden bebek sahibi oluyorsunuz. İkinci bir olasılık da, yakın çevrenizi tamamen değiştiriyor, böylece yaratıcılığınızı kullanma şeklinizi de farklı hale getiriyorsunuz. Değişime gönüllü değilsiniz biliyorum. Ancak bu kez her insanın isteyebileceği tarzda olumlu değişimler ayağınıza fırsat olarak gelecek sevgili Akrep: Hazır olun ve düş gücünüze inanın! Bunun için 7 Şubat 7 Nisan arasını iyi kollayın.

15 Eylül 2015’de düşündürücü bir Dolunay aynı konularınızı hareketlendirecek. Bu kez büyük gezegenlerden bazılarının olumsuz etkisini hissedeceksiniz. Arkadaşlarınız ya da bazı gruplar aniden bütün planlarınızı altüst edebilir. Zorlan sanız bile sizi yıkmalarına izin vermeyin. Mesafeli durun ve katı tavrınızı koruyun. Yakın çevrenizden bazı kişilerin sağlık sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Öfkenizi kendinize çevirmeyin. Eviniz ve yuvanız en büyük desteğiniz olacak. Yuvanızda kaim ve bütün değişikliklere hazır olun. Yıkılan duvarlar sizi gerçek özgürlüğe kavuşturacak. 10 20 Eylül arası biraz zor geçebilir. Toz duman kalktığında şanslı bir başlangıç yaptığınızı anlayacaksınız.

Bir önceki yazım: Boğa Burcu Aşk Hayatı
İsim: *

Mail: *

17 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)