Bize benzer ya da bizden çok ayrı, bir hayat, bir uygarlık var mıdır?

icerikİkinci örnek olay 1956 yılında Norveç’te yer aldı.

“Bay Trygve Jansen, Oslo’da bir şantiyeyi ziyaret ettikten sonra özel arabasıyla Ski’deki evine dönüyordu. Yanında komşulan Bayan Buflot vardı. Jansen yıllardan beri her gün aynı yoldan geçer. Bir noktadan sonra yol Gfersjoen gölünü izlemektedir. Olayı Gjersjoen köprüsüne vardıktan sonra fark ettiler. Küçük tepeyi aşan bir nesne hızla yaklaşmaktaydı. Nesne bir ara gölün ü-zerinden geçti sonra yola doğru saptı. Dikkatini yola veren Jansen buna pek aldınş etmedi.

Çok kısa bir süre sonra bir ışığın arabasını izlemekte olduğunu farketti: Işık birkaç defa arabanın etrafında döner gibi oldu. Jansen ve yanındaki bayan birinin ya da bir şeyin peşlerinden geldiğini sezdiler. Gölün kıyısını izlediklerinde nesne altı yedi defa arabaya yaklaştı, içindekiler korktular.

Yolun gölden ayrıldığı yerde nesne birden arabanın önünden geçip yolun ortasında durdu; Jansen freni çekti ve araba hareketsiz hale gelince nesne, ağır ağır inerek yaklaştı.

Nesne arabanın tan Mm gelince durdu ıt ara-Makiler dikkatle incelendiklerini sezdiler. Nesne birden dikey olarak yükseldi ve arabayı aşarak korkunç bir hızla kayboldu.

Nesne tam ksf »Iştındayken Jansen ve Bayan Buf-loy, güneşte kalmış gibi, yüzlerinde bir sıcaklık duydular. Bu yetmiyormuş gibi lansenin yıllardan beri kullandığı saat aynı anda durdu. Sonradan saatini tamire verdiğinde, çok güçlü bir manyetik akımın etkisinde kaldığını saatçıdan öğrendi.

Eve dönen Jansen’i karşılayan eşi neden yeni bir a-raba aldığını sorunca Jansen eskiden bej olan arabanın parlak yeşil renge döndüğünü gördü.

Renk değişikliği komşu lan tarafından da far» kediidi. Ertesi sabah araba eski rengine kavuşmuştu.

Uçan nesneyi gören iki kişi bunun kanatlı ve yuvarlak bir daire şeklinde olduğunu, tepesinde bir çıkıntı bulunduğunu söylediler.”

Uçan Dairelerin, Kimliği Bilinmeyen Uçan Nesnelerin görüldüğü gibi oyunları çoktur. Renkleri değiştirmek, saatleri durdurmak, elektrik cereyanını kesmek, giderek insanları, araçları bir yerden bir yere alıp taşımak gibi.

Uçan Daireler ve çeşitli nesneler varsa acaba bunları kim yönetiyor, Uı dairelerin, puroların, kürelerin içinde kimler var? Bu onuya bir sonraki bölümde değineceğimizden başka oralara geçelim: Uçan Nesneler nereden geliyor, uzayda bizden başka, bize benzer ya da bizden çok ayrı, bir hayat, bir uygarlık var mıdır?
İsim: *

Mail: *

12 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)