Bebek Kaybı

hBir bebeğin ölümü, nasıl olursa olsun yıkıcı bir olaydır. Duygularınızı açıklamanız en gerekli şeydir ve destek almak için bir Yas Danışmam’na başvurmanız çok önemlidir. Temelde kişiseldir ama tüm acılar gibi paylaşılmalı ve boşaltılmalıdır. Böyle bir durumda acıları bastırmak ve tutmak akıllıca olmaz, göz yaşlarının akması gerekir ve tuzlu sularının büyük bir iyileştirici gücü vardır.

Bize yaşamın sürdüğünü anımsatacak başka bir insanın yakınlığı, sıcaklığı, ve sorumluluk taşıyan bir profesyonelin ya da seven bir arkadaşın masajı, yas ve iyileşme döneminde paha biçilmez yardımlardır. Masaj yağma birkaç damla Kurtuluş Reçetesi ve mümkünse esansiyel yağlar ekleyin. Sandal ağacı iyidir ve kaybetme korkusuna yardımcı olarak destek verir. Olibanum duygusal acıyı dağıtmak için yararlıdır, ıtır yumuşak bir şekilde toparlanmanızı sağlar ve üzüntüyü hafifletir. Sezgilerinize güvenin ve kendinize herhangi bir yağdan yararlanma fırsatı verin.

Kendinizi, özellikle böbreklerinizi ve pelvis bölgesini sıcak ve güvenli tutun; şoku atlatmanıza destek olması için sırtınıza sıcak su torbası koyarak oturun. Ayaklarınızı sıcak tutun ve enerjinizi yeniden vücudunuzda toplamak için ayak banyolarınıza bir avuç tuz ekleyin. İstediğiniz yolu izleyerek bağışlamayı düşünün.

Bir önceki yazım: ASTROLOJİK MANTRALARIN SÖYLENİŞİ
İsim: *

Mail: *

20 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)